На Полтавщині 87 тисяч осіб мають право на виплату невикористаних сум субсидій

16.06.2017, 15:40 Просмотров: 1 581

Полтавщина — лідер по організації роботи щодо забезпечення виконання постанови Кабміну з виплати невикористаних сум субсидій. Про це говорили на селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка. Від Полтавщини участь у заході взяв голова ОДА Валерій Головко

 

На Полтавщині 87 тисяч осіб мають право на виплату невикористаних сум субсидій

З першого травня 2017 року передбачена виплата одержувачам субсидій у грошовому еквіваленті вартості зекономлених 100 м3 природного газу (687,9 грн) або ж 150 кВт*г електроенергії (174 грн) для індивідуального опалення.

 

У Полтавській області прийняли заяви на виплату частини невикористаної суми субсидії. Всього на виплату мають право 87 104 особи. З них 86 855 осіб – з газопостачання та 249 – з електропостачання для індивідуального опалення. Загальна сума частини невикористаної субсидії, що підлягає монетизації – 52,97 млн. грн.


— Полтавщина – лідер в Україні за кількістю звернень для отримання монетизованих субсидій. Це перша область, яка реально показує результати з цього приводу, — зазначив Павло Розенко.


У Полтавській області 376 тис. сімей отримували субсидію у опалювальний період. Середній її розмір в області під час опалювального періоду складав 1 954 грн. Усього в області 588 тис. сімей, і середній рівень охоплення населення за цим критерієм — 64%.

 

На Полтавщині 87 тисяч осіб мають право на виплату невикористаних сум субсидій


— Програма житлових субсидій не втрачає актуальності. На сьогоднішній день нею користуються 365 тисяч сімей області. Тому вкрай важливо своєчасно виконати всі зміни, — сказав Валерій Головко.


Кожному направлено листи щодо порядку виплати і вже прийнято біля 6 тис. заяв на її проведення. Переважна їх більшість – 5,3 тис звернень – отримувачі субсидії, які звернулись в управління соцзахисту за рахунок економії газопостачання. Робота повинна бути завершена щодо прийняття цих заяв до 1 вересня.


Як розповіла директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко, зараз на особливому контролі перебуває питання перепризначення субсидій на наступні 12 місяців:


— Щоб максимально в звужені терміни перепризначити субсидію мобілізована робота практично всіх органів соцзахисту населення, в тому числі і у вихідні дні. Робимо все, щоб населення вчасно отримали повідомлення.

 

На Полтавщині 87 тисяч осіб мають право на виплату невикористаних сум субсидій


Людмила Корнієнко зазначила, що з об’єктивних причин в довідках та платіжках за травень не відображена сума субсидії:


— Ми приступили до перепризначення буквально на цьому тижні, тому що зміни в постанову Кабміну внесені 26 квітня, а вступили в силу з 1-го травня. І згідно вказаних змін, ми в розрахунок беремо доходи не минулого року, а останній квартал минулого року і перший квартал нинішнього. А за нього ми дані від ДФС отримали тільки тиждень тому інформацію. Тож з цих причин у нас терміни для призначення скорочені. Але ми кожну справу переглянемо і кожній сім’ї доставимо повідомлення.


Також обговорили рівень середньої зарплати у регіонах. На Полтавщині в цьому році вона зросла на 10% і становить 6 181 грн.


— Щоб диференціаціювати зарплату за рахунок бюджету в цьому році у бюджетні заклади області вже спрямовано 174 млн. грн. Це дає можливість виплатити стимулюючі підвищення працівникам таких установ, — пояснила Людмила Корнієнко.


Цього року фонд оплати праці у області зріс на 50%. Тому обговорили також і питання заборгованості підприємств. На державних підприємствах-банкрутах він становить 16 млн. грн. В ході обговорення винесли питання відпрацювання на державному рівні механізму з погашення заборгованості даної групи.

 

 

 

Прес-служба Полтавської ОДА

Автор: прес-служба
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Твоя влада:

Проект «Твоя влада» - офіційна сторінка Полтавської обласної держадміністрації

«ТВОЯ ВЛАДА». ПРО ПРОЕКТ

Комунікаційні майданчики розвиваються з неймовірною швидкістю. Обласна влада повинна користуватися ними для ефективного зв’язку з мешканцями Полтавщини.

Відкритість — є одним із головних пріоритетів Полтавської ОДА. Наша структура працює над цим, щоб якомога ефективніша налаштовувати зв’язок з усіма жителями нашої області.

Прес-служба Полтавської ОДА намагається по максимуму використовувати наявні наразі майданчики для комунікації: газети, телебачення, живе спілкування з людьми. Але вже очевидно, що велику частину інформаційного поля зараз займає саме онлайн.

На початковому етапі ми налагодили комунікацію через соціальні мережі: почали інформувати користувачів «Facebook» та «Twitter» про нашу діяльність та робити все можливе, щоб спілкування було діалогом, а не монологом.

Наступний крок — це більш ефективне інформування полтавців про нашу діяльність через інтернет-видання. Полтавська ОДА активно співпрацює з цим видом медіа. Зараз ми відкриваємо проект «Твоя влада», щоб мати можливість показати роботу обласної влади, провести читача коридорами ОДА, познайомити з її працівниками.

Ми готові до діалогу з кожним. Готові до діалогу з Тобою. Тому що ми — Твоя влада.

Прес-служба Полтавської ОДА

Читайте также:Вверх