Полтавщина одною з перших підготувалася до захисту проектів ДФРР у Мінрегіоні

11.05.2017, 13:00 Просмотров: 857

Вчора за участю заступника Міністра Лева Парцхаладзе та начальника управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону Надії Бондарчук відбулася селекторна нарада з регіонами в режимі онлайн

 

Полтавщина одною з перших підготувалася до захисту проектів ДФРР у Мінрегіоні

Розглянули питання щодо інвестиційних проектів місцевого та регіонального розвитку, які планується реалізувати в цьому році у кожному регіоні за підтримки державного фонду регіонального розвитку.

 

На нараді обговорили стан подачі облдержадміністраціями відібраних регіональними комісіями проектів на визначений для кожної області обсяг бюджетних видатків. Далі проекти має розглянути й перевірити профільне міністерство.


Але більшість регіонів зволікають з подачею повного пакету документів для якнайшвидшого погодження Міжвідомчою комісією. Через відсутність фінансування проектні ідеї залишаються нереалізованими.


Полтавська область виконує вимоги вчасно, адже державний фонд регіонального розвитку — головний інструмент регіональної політики.
На сьогодні з 22 інвестиційних проектів, які відібрала обласна комісія, Урядом вже погоджено фінансування будівництва корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації обласного кардіодиспансеру, міського ЦНАПу в Кременчуці та завершення будівельних робіт на центральному мосту через річку Хорол у Миргороді.


— Три проекти з відібраних — перехідні, затверджені ще з минулого року, — говорить перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. — Решта, цьогорічні, в основному, відповідають стратегії регіонального розвитку: термомодернізація освітніх та медичних закладів, розвиток спорту та розбудова інфраструктури загалом. Їх захищатимемо наприкінці травня.


Завдяки злагодженій співпраці облдержадміністрації, департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій, органів місцевого самоврядування всіх рівнів та об’єднаних громад вдалося оперативно підготувати всі необхідні документи. Тож облдержадміністрація представила на 100% підготовлені проекти на всю суму та вчасно виконала доручення Уряду.


Онлайн платформа ДФРР також доопрацьована. Всі проекти відкриті для ознайомлення щодо стану реалізації, виконання будівельних робіт на відібраних об’єктах. Наступним етапом буде захист обласних проектів на міжвідомчій комісії в Мінрегіоні.

 

Полтавщина одною з перших підготувалася до захисту проектів ДФРР у Мінрегіоні


— Лише Полтавська та Харківська області на 100% виконали завдання та надали повні пакети документів разом з проектами, — говорить Андрій Пісоцький. — Решта регіонів зволікають. Хтось із них не завершив конкурсні відбори, хтось чекає рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування відібраних проектів. У будь-якому випадку, можемо пишатися тим, що для інших областей Полтавщину наводять за взірець, оскільки виконали завдання вчасно й у повному обсязі.


Також, на нараді обговорили стан підготовки проектів Нового Освітнього Простору, сучасних ЦНАПів та Центрів Безпеки в громадах.


У цьогорічному конкурсі на кращий будівельний об’єкт до Дня будівельника всі регіони мають визначитися та вчасно подати пропозиції Мінрегіону.

 

 

 

 

Прес-служба Полтавської ОДА

Автор: прес-служба
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Твоя влада:

Проект «Твоя влада» - офіційна сторінка Полтавської обласної держадміністрації

«ТВОЯ ВЛАДА». ПРО ПРОЕКТ

Комунікаційні майданчики розвиваються з неймовірною швидкістю. Обласна влада повинна користуватися ними для ефективного зв’язку з мешканцями Полтавщини.

Відкритість — є одним із головних пріоритетів Полтавської ОДА. Наша структура працює над цим, щоб якомога ефективніша налаштовувати зв’язок з усіма жителями нашої області.

Прес-служба Полтавської ОДА намагається по максимуму використовувати наявні наразі майданчики для комунікації: газети, телебачення, живе спілкування з людьми. Але вже очевидно, що велику частину інформаційного поля зараз займає саме онлайн.

На початковому етапі ми налагодили комунікацію через соціальні мережі: почали інформувати користувачів «Facebook» та «Twitter» про нашу діяльність та робити все можливе, щоб спілкування було діалогом, а не монологом.

Наступний крок — це більш ефективне інформування полтавців про нашу діяльність через інтернет-видання. Полтавська ОДА активно співпрацює з цим видом медіа. Зараз ми відкриваємо проект «Твоя влада», щоб мати можливість показати роботу обласної влади, провести читача коридорами ОДА, познайомити з її працівниками.

Ми готові до діалогу з кожним. Готові до діалогу з Тобою. Тому що ми — Твоя влада.

Прес-служба Полтавської ОДА

Читайте также:Вверх