Кому потрібна чорна Пляма?

5.05.2017, 09:30 Просмотров: 3 023

Кому потрібна чорна Пляма?

Журналіст «Телеграфа» віддає дощову приблуду у добрі руки

А що б зробили ви, якби раптом у своєму дворі замість однієї собаки раптом побачили дві? Саме така несподіванка чекала на мене одного холодного квітневого дня, коли в місті почали раптом вмикати опалення. Мале чорне цуценя змерзло, намокло під дощем і тому «просочилося» через ажурну металеву огорожу та самовільно оселилося у будці мого собаки.

 

Куди ж його дівати? Шкода мале… Погодували, обробили від блох та іншої «нечисті», дочекалися, поки потепліє – вимили. Симпатичне чорне цуценя (дівчинку) назвали Плямою, бо в неї єдина біла плямка на грудці. Та Пляма росте! А будка розрахована на одного собаку. Та й нашої турботи на двох не вистачить – треба адекватно оцінювати свої можливості. Крім того, вона "порушує право на вільне пересування" мого кота. Вона його не кусає, а настирливо заграє - не дає пройти. Самовпевненому та самодостатньому коту це не подобається.

 

Але й не викидати ж Пляму вулицю, як, можливо, зробили попередні господарі! Тому мала приблуда віддається у добрі руки. Жвава, віддана і дуже грайлива.

 

Кому потрібна чорна Пляма?

 

Як журналісту мені доводилося писати багато історій, коли тварини знаходили добрих господарів. І я вірю, що Пляма знайде свою долю.

 

Телефонуйте – не пошкодуєте: 066-299-09-53, 097-059-31-03 – Тетяна.

 

Кому потрібна чорна Пляма?

 

На правах реклами

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх