«Не хочеться, щоб Україна повторила долю Грузії», - чемпіон світу з дзюдо Зантарая

20.03.2017, 15:44 Просмотров: 1 579

«Не хочеться, щоб Україна повторила долю Грузії», - чемпіон світу з дзюдо Зантарая

Чемпіон завітав до Кременчука на ІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений загиблим співробітникам Служби безпеки України

Георгій Зантарая український дзюдоїст грузинського походження, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України. Перші кроки в дзюдо розпочав ще зі школи, де була лише одна секція - секція дзюдо. Після закінчення школи проходив військову службу. Там Георгія примітили й запропонували проходити службу в лавах Служби безпеки України.

 

На вихідних чемпіон світу завітав до Кременчука на ІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений загиблим співробітникам Служби безпеки України.

 

 

- Такі турніри потрібні, щоб люди знали своїх Героїв в обличчя. Тих людей, які захищають країну і роблять все для того, щоб ми мирно жили та мали змогу виступати на змаганнях. Моя сім'я вже одного разу пережила війну. Тоді ми жили у Грузії. Коли розпочалися військові дії, моя сім'я була змушена переїхала до України. Сподіваюсь, що тут такого не повториться, - розповів Георгій Зантарая. - Такі турніри потрібні, щоб діти знали, що для їх майбутнього робиться все можливе. Щоб вони стали гідними синами своєї Батьківщини.

 

Георгій зазначив, що немає нічого неможливого і побажав юним спортсменам успіхів не лише на татамі, а й у повсякденному житті.

 

- Нічого просто так не дається. Бувають важкі моменти, які ти повинен пройти з гідністю, щоб досягти результату. Якщо ти будеш лежати на ліжку, то у тебе нічого не вийде. Якщо ти наполегливо працюєш у спортзалі, школі, то у тебе все вийде. Бажаю дітям пережити щасливі моменти турнірів і не брати близько до серця, якщо не вийдеш професійним спортсменом, але завдяки спорту ти станеш хорошою людиною, - додав спортсмен.

Теги: дзюдо
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх