Тестування за методикою ЗНО молодші школярі проходитимуть з 18 квітня по 15 травня

11.01.2017, 12:42 Просмотров: 2 582 Комментариев: 1

Таким чином МОН планують вивчити стан читацької та математичної компетентностей учнів початкової школи

Міністерство освіти та науки проведе моніторинг якості початкової освіти з 18 квітня до 15 травня, повідомляє прес-служба МОН з посиланням на підписаний наказ про проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти.

 

Зокрема, документ передбачає проведення Українським центром оцінювання якості освіти у 2017 році загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентності випускників початкової школи.

 

Як раніше повідомив «Телеграфу» директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко під час прес-конференції по ЗНО-2017, проводитись такий моніторинг буде за тією ж методикою, що і ЗНО. І кременчуцькі школярі мають усі шанси потрапити у вибірку тих щасливчиків, кого торкнеться такий експеримент.

 

 

Інститут освітньої аналітики та Український центр оцінювання якості освіти до 6 лютого мають сформувати перелік загальноосвітніх навчальних закладів і класів, учні та вчителі яких братимуть участь у дослідженні.

 

Варіанти тестових завдань готуватиме сформована Міністерством освіти робоча група, до складу якої включено 20 представників МОН, наукових установ та навчальних закладів.

 

Передбачається, що обробка результатів оцінювання молодших школярів буде здійснена до 28 серпня.

 

Структурним підрозділам з питань освіти і науки обласних державних адміністрацій доручено створити умови для проведення оцінювання молодших школярів, організувати внесення школами відповідних змін до розкладу уроків для класів, учні яких братимуть участь у дослідженні.

Автор: Руслана Горгола Источник фото: 1kluchikyspehy.com
Теги:

Комментарии: 1

83
12 января 2017 01:19

Давайте ще в садочку зно проведемо....


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх