«Схоже, наші не знали, що за ними «крайніми», на майже сєпарській території ще є українські війська»

10.01.2017, 17:12 Просмотров: 6 428

«Схоже, наші не знали, що за ними «крайніми», на майже сєпарській території ще є українські війська»

Кременчуцькі волонтери доставили допомогу на передову

Фото: Ольга Назарова

Волонтер “Телеграфу” Іван Колесник разом з Ольгою Назаровою відвезли допомогу на передову. У новорічні свята гостинці від кременчужан доставили на позиції Мар'їнки, Красногорівки та Щастя.

 - Розвантажились на "нулі" в Мар'їнці під акомпанемент мінських домовленостей:) В Красногорівку завезли подарунки дітям від Кременчуцького педколеджу та ліцею "Політ". По дорозі з Мар'їнки до Красногорівки - приємна несподіванка: зустріли наш "течик") Тобто, подарований нами бусик - він справно виконує свою роботу на передовій в Мар'їнці, - повідомила Ольга Назарова.

«Схоже, наші не знали, що за ними «крайніми», на майже сєпарській території ще є українські війська»

 

У Мар'їнці бійців «Правого сектора» довелося пошукати...

– Їдемо по Мар'їнці, шукаємо своїх підопічних. Понад дорогою все більше зруйнованих будинків. Впираємось в саморобний шлагбаум. З двору виходять кілька бійців ЗСУ: "Ви куди???" "Ми? Туди", - наш водій Костя махає рукою за шлагбаум. "Яке туди?! Там сєпари вже!!!" "Та ні, там наші є" "Які наші? Нікого там вже немає!" – розповіла Ольга. – Місцевість за шлагбаумом дійсно дикувато-моторошна, вщент зруйновані хати притрушені снігом і - ні душі... "Але ж нам таки туди!"

 

На щастя, у зоні видимості, волонтери побачили бородатого чоловіка в камуфляжі, він помахав їм рукою. Наші!

 

– "Крайніми", на майже сєпарській території, ще є наші! Наші - добровольці. Ті, що не отримують зарплати, не фінансуються державою, не постачаються Міноборони ("Правий сектор" – ред.). І завжди знаходяться там, де найнебезпечніше, - додала Ольга.

 

На Луганщині...


Бійцям 93-ї бригади завезли новорічні подарунки та необхідні речі (форму, кевларовий шолом, балаклави, сидушки-каремати, РПС, жаростійкі рукавиці тощо). Згодом заїхали у Станицю Луганську. Розвантажили допомогу для медроти й двох позицій розвідників.

- Люди, якби ви бачили, як бійці вміють радіти вашій допомозі. Немає в жодній мові слів, здатних передати те, що ми бачимо... Всі слова подяки - вам, наші помічники! Божого вам благословіння! І з Новим роком! Нехай він буде МИРНИМ!, - додала волонтер.

 

Також бійцям передали малюнок, розмальований дитячими долоньками з побажаннями. Його діти зробили під час новорічного ранку.

 

 

«Схоже, наші не знали, що за ними «крайніми», на майже сєпарській території ще є українські війська»

Автор: Альона Душенко Фото: Ольга Назарова
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Помощь военным:

Акция "Телеграфа" в помощь украинским военнослужащим. Мы призываем кременчужан оказать посильную помощь нашим солдатам. Деньги, продукты и вещи нужно приносить в приёмную издательского дома "Приватная газета" по адресу: ул. Шевченко, 50-А. Телефон для справок: 097-210-32-00 (Иван).Вверх