Кременчук152

Кременчуцькі стрибуни та бігуни змагалися на чемпіонаті України

1.10.2015, 08:00 Переглядів: 2 164

Юнацький чемпіонат з легкої атлетики пройшов у Луцьку та Кіровограді

19-21 вересня у Кіровограді успішно виступили кременчуцькі спортсмени, вихованці “Авангарду”. На чемпіонаті України серед молоді 2000-2001 р.н. Ілля Куцій завоював бронзу з бігу. Під керівництвом Ніни Бугрової кременчужанин подолав 1500 метрів за 4,22 хвилини, а у бігу на 800 метрів посів 4 місце з результатом - 2,08 хвилини.

У стрибках в довжину з розбігу Роман Шульдаков посів 3 місце подолав 6,25 метрів, а Юлія Скляр (тренер Тетяна Рамінська) зайняла 4 місце з результатом 5,25 метрів.

25-26 вересня у Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1998 р.н. та молодших. Це були перші змагання національного рівня, які приймав реконструйований стадіон «Авангард».

Командний чемпіонат змагань відбувається за спрощеною системою - без півфіналів та фіналу. Кваліфікаційний старт вважається фіналом, навіть якщо він складається із 4-5 забігів.

Кременчужанин Денис Йолдаш (тренер Тетяна Ремінська) став переможцем у стрибках в довжину - 6,75 метрів.

Олександр Яровий (тренер Юрій Щіпіц) посів 3 місце зі штовхання ядра, у своїй кращій спробі на 15,45 метрів. У боротьбі за призові місця кременчужанка Вікторія Голівець фінішувала на 5 місці зі штовхання ядра (12,7 метрів).

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФЛАУ

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.