Визначили емблему 440-річчя Кременчука

8.08.2011, 12:27 Просмотров: 5 084 Комментариев: 10

Вона має найхарактерніші риси міста: козацьку фортецю, шестерінку та дніпровські хвилі.

Протягом двох місяців мерія Кременчука приймала роботи, темою яких був логотип до святкування 440-річчя міста. 29 липня перший віце-мер Андрій Погрібний на підсумковому засіданні жюрі зазначив, що участь у конкурсі взяла 61 робота. Зокрема, 17 робіт надали з Автозаводського райвиконкому. В них поєднувалися в основному символи району — від КрАЗу до Гонгу Миру.


- В кожній з отриманих робіт ми розглядали необхідні критерії: зображення найхарактернішої риси міста, зазначення ювілейної дати, оригінальність ідеї, простоту оформлення та інше. До участі у конкурсі надійшли роботи з Кременчука, Комсомольська та Пісчаного. Серед учасників і двоє дітей — Олена Кучер та Дмитро Яковлев. Вони своїм дитячим поглядом побачили родзинки міста і відобразили їх у своїх роботах. Там і КрАЗ, і вертоліт, і міст через Дніпро, і вагони, і пам’ятники, - розповів пан Погрібний.


Згодом саме цим двом дітям віддали трете місце, за яке вони отримають по 250 грн.
- Я знайду можливість повісити їх роботи на бігбордах в місті, - зазначив віце-мер.
А ось визначити головного переможця конкурсу жюрі було непросто. Вони мали два фаворита. Це роботи Сергія Брилева та Олександра Манько.
Після огляду та обговорення члени жюрі зазначили, що робота пана Брилева хоч і відповідає необхідним крітеріям, але має дуже багато деталей і вони можуть непродрукуватися на сувенірній продукції.


- Більш чітка і лаконічна емблема у Манько. Тут і річка, і символ машинобудування — шестерінка, і шрифт вдалий, - вважає член жюрі, секретар міськради Василь Івко.
Згодом роботу пана Манько визначили переможною. До Дня міста або ж Дня незалежності, під час загальноміських урочистостей, переможці отримають фінансову винагороду. Нагадаємо, за перше місце — 1000 грн, за друге — 500.


Перший віце-мер каже, що роботи переможців з’являться на бігбордах, однак на футболках, кепках чи інших сувенірах в основному буде зображена робота пана Манька.

 Ця емблема стане логотипом святкування ювілею міста, який Кременчук відзначатиме наприкінці вересня. Автор роботи каже, що фортеця символізує час створення міста, шестерінка — промислову потужність Кременчука, хвилі — могутність Дніпра, цифри — дату народження міста.

 

30-річний Олександр Манько працює у приватній друкарні дизайнером. Мешкає на Молодіжному. З 2001 року захоплюється комп'ютерною графікою та дизайном.


- Ідея розробити логотип прийшла тоді, коли по FM-радіо почув про оголошення конкурсу з визначення логотипа до 440-річчя міста, – розповів Олександр «Телеграфу». – Потім прочитав про конкурс в інтернеті і став розробляти макет.


Куди він витратить отриману тисячу гривень, переможець ще не визначився.

 

 

Робота Сергія Брилева зайняла друге місце в конкурсі

 

 

Серед учасників конкурсу було і двоє дітей. Логотип від Дмитра Яковлева...

 

Визначили емблему 440-річчя Кременчука

 

та Олени Кучер. Ці роботи віце-мер обіцяє розмістити на бігбордах міста

Автор: bulashev
Теги:

Комментарии: 10

0
8 августа 2011 16:33

Красивые работы, авторы молодцы smile
И идея с бордами тож зачетная wink

0
0
8 августа 2011 18:50

Згоден що логотип вибрали гідний!

0
0
8 августа 2011 22:41

Работы может и не плохи..но эмблема -победитель мне не очень..: ощущение того что он не в фокусе что ли((шрифт не читаемый вообще.даты на "волнах" типа приплыли в 1571..уплыли в 2011...?:)).мур из кирпича напоминает корону(это улыбнуло:).Ну вообщем я высказала своё мнение.Никого из участников не хочу обидеть-но-развалюха мост-это что?-местная гордость?:))зачем все его тулят на эмблему?

0
0
8 августа 2011 23:12

А больше нет чего тулить. Ну не мерс же первого зама туда всунуть?

0
0
8 августа 2011 23:29

Ну дался тебе тот мерсюк!:)
по теме-на логотип Судака посмотри:))-его тамтешняя мерия придумала..Вобщем полагаю это наследственное:))

0
0
9 августа 2011 00:05

Как одену портупею, то все тупею и тупею?

0
0
9 августа 2011 00:07

где - то так:)))

0
0
9 августа 2011 01:03

Вот будут средней ширины празднования, станут люди фоткаться на фоне эмблемы - хоть поржать можно будет. И на Юморину в Одессу ехать не надо. Можно даже рамки заготовить загодя. Просунул голову, щёлк!, прикольное фото на память. Первый конечно мэр. Здесь можно вариант глянуть ( h t t p : //fotka.ua/?p=sf&f=285450 )

Без пробелов http:, а то по-другому форма не пропускает.

0
0
9 августа 2011 08:08

Цитата: Юлия Анатолиевна
обедитель мне не очень..: ощущение того что он не в фокусе что ли((шрифт не читаемый вообще.даты на "волнах" типа приплыли в 1571..уплыли в 2011...?:)).мур из кирпича напоминает корон

на эмблеме победителя моста нет)))

0
0
9 августа 2011 10:45

Spartaque,
в этой цитате нету о мосте ни слова:))

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх