Дубль, пенальті й присвячений гол журналісту: «Кремінь» без проблем розібрався з одеситами

1.09.2018, 18:56 Переглядів: 4 054

Кременчужани продовжили безпрограшну серію в чемпіонаті до 7 ігор

1 вересня футболісти "Кременя" перемогли одеську "Реал Фарма" з рахунком 3-0. Хет-трик на рахунку кращого нападника Кременя Костянтина Чернія.

«Кремінь» - «Реал Фарма» - 3:0

Голи: Черній 36, 37, 68п

«Кремінь»: Котляров, Бичков (Курелєх, 90), Ентін, Ченбай, Вовкодав, Піскун, Астахов, Мурашов (Бєлоусов, 62), Павлик (Сидоренко, 72), Степанчук (Богданов, 67), Черній (Куць, 83). Запасні: Олійник, Щетінін, Попов. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Реал Фарма»: Георгіца, Нахаба, Новицький, Потароченко (Поліщук, 61), Хамільтон-Роллінгс, Єрмаков, Дмитрієв, Домбровський (Какушин, 46), Задойко (Євстратенко, 69), Паламарчук (Бичков, 46), Опря (Чорний, 40). Запасні: Богдан, Лиховидов М., Костюк. Головний тренер: Андрій Коваленко

Під кінець першого тайму «Кремінь» повів у рахунку. Після швидкої атаки Богдан Бичков прострелив у воротарський майданчик, де Костянтин Черній відправив м'яч у ворота. За дві хвилини кременчужани подвоїли рахунок: Влад Піскун після подачі Богдана Бичкова відправив м'яч за спину захисників, де Костянтин Черній без проблем розібрався з голкіпером одеситів - 2:0.

У другому таймі господарі продовжили наступ й довели рахунок до розгромного. Влад Піску прокину м'яч на прохід Денису Бєлоусову, проте Хемілтон-Роллінгс з «Реал Фарми» порушуючи правила зупинив перспективну атаку «синьо-білих» - арбітр вказав на «точку». Виконувати одинадцятиметровий пішов Костянтин Черній, він впевнено пробив у лівий кут від голкіпера - 3:0. Третій гол футболісти «Кременя» присвятили журналісту, коментатору та відео оператору Дмитру Демиденку, який потребує фінансової допомоги, щоб пройти 12 курсів хіміотерапії.

Герой 7 туру Костянтин Черній оформив найшвидший хет-трик поточного сезону всього за 30 хвилин. Після чого тренерський штаб «Кременя» замінив кращого бомбардира кременчужан, його заслужено вболівальники провели оплесками. Замість Костянтина на 83 хвилині вийшов Іван Куць - місцевий вихованець, цей матч став для Івана дебютним, хоч і заявлений за команду з минулого сезону.

Також матч з одеситами був пам'ятним і для Влада Піскуна, адже надійна опора та захист команди у другій лізі провів аж 240 матчів.

- Хлопці молодці, зіграли добре. Були помилки, але вони доклали наполегливих зусиль. Виконали те, про що ми їх просили: швидкий вихід з оборони в атаку. Було багато моментів в принципі воно й позначилося на результаті - 3:0. Дякую футболістам за гру, - підсумував тренер "Кременя" Сергій Свистун.

«Мир» - «Миколаїв-2»

Наступний матч "Кремінь" зіграє на виїзді 9 вересня з криворізьким "Гірником", а 15 вересня вдома прийме "Мир".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Kremen TV - ПФЛ