«Кремінь» «на щиті» повертається з Краматорська

31.07.2021, 19:24 Переглядів: 2 333

Дубль на рахунку ексгравця «Кременя» Зубкова

Сьогодні, 31 липня, футбольний клуб «Кремінь» у Краматоську поступився супернику з рахунком 2:0. Дубль оформив Руслан Зубков.

«Краматорськ» - «Кремінь» - 2:0

Голи: Зубков 38, 62
Попередження: Похитайло (40), Сухаров (45), Дорошенко (68), Коробка (69), Зубков (90+3 ) - Пилипенко (69)
«Краматорськ»: Поспєлов, Прокопчук, Вітенчук, Зубков, Даудов (Дорошенко 55), Єрмоленко, Підручний, Мягков, Сухаров, Похитайло (Трояновський 61), Коробка (Ндукве 84). Запасні: Якубенко, Агапов, Козлов, Сафонов, Гунічев, Куканов, Шушко, Геловані.
Головний тренер: Олексій Городов
«Кремінь»: Старченко, Бєлоусов, Курелєх, Д.Сидоренко, Пилипенко, Бичков (Галоян 79), Панчишин, В.Сидоренко (Молько 90), Авер’янов, Мурашов (Білоус 73), Галата. Запасні: Мирний, Головко, Навроцький, Алізаде. Головний тренер: Ігор Столовицький

На стартових хвилинах матчу жодній з команд не вдалося заволодіти явною перевагою: футболісти Краматорська більше володіли м’ячем, але і гравці Кременя намагалися активно грати в атаці. Господарі традиційно зробили ставку на стандартні положення і навіси в чужу штрафну, а ось гості намагалися комбінувати на чужій половині і грали більш позиційно. У Краматорська знову був активний Даудов, який двічі невдало пробивав по воротах на початку гри.

А на 24-й хвилині матчу стався перший небезпечний епізод і створили його гості: Панчишин протягнув м’яч в центрі поля і віддав на Мурашова, який добре обробив круглого і пробив здалеку з перспективної позиції, але зовсім трохи не влучив у кут воріт. Краматорськ відповів моментом від Єрмоленка: нападник господарів отримав м’яч від Даудова в чужій штрафній, але не зумів як слід влучити по сфері. Ще через кілька хвилин непогано пробивав головою Даудов – точно в руки Старченку.

І все ж першими рахунок в матчі відкрили футболісти Краматорська і допоміг їм у цьому черговий кутовий: після розіграшу стандарту м’яч відскочив до Даудова, який зважився на хитрий удар – Старченко, здавалося, зловив м’яч, але тут же випустив його, після чого капітан господарів Зубков розстріляв ворота – 1:0. Очевидна помилка голкіпера гостей дозволила Краматорську вийти вперед.

Після перерви характер гри не змінився, господарі більше володіли м’ячем і ініціативою, а спроби гостей створити гостроту біля чужих володінь не несли особливої ??загрози воротам Поспєлова. Можна хіба що згадати удар Авер’янова, який пройшов повз ворота. Краматорськ відповів небезпечним ударом від Коробки зі штрафного, але після рикошету від захисника м’яч полетів на кутовий. І цей стандарт приніс друге взяття воріт у матчі! Вийшовший на заміну Трояновський подав з кута поля точно на голову Зубкова, який пробив в кут воріт Старченка та оформив дубль – 2:0.

Після другого голу інтрига в поєдинку, по суті, померла. Краматорськ грав за рахунком і не давав суперникові жодного шансу навіть на гол престижу в цій зустрічі. Тренерський штаб Кременя намагався змінити гру команди замінами, але і після змін у складі гості ніяк не могли пройти оборонні редути господарів. Крім того, ближче до кінця гри обидві команди пристойно втомилися на тлі спекотної погоди (арбітр двічі відправляв гравців на водопій) і в таких умовах показувати якісний футбол дійсно непросто.

На жаль, Кремінь програв й не зміг порадувати головного тренера Ігоря Столовицького, який провів 60-й тренерський матч у Першій лізі. Для голкіпера Дениса Старченка цей матч також став ювілейним - Денис пропустив 50 м'яч у Першій лізі (другий гол від Руслана Зубкова).