З двома автоголами «Кремінь-2» програв супернику, а «Ягуар» вдома розібрався з «гірниками»

27.07.2021, 09:03 Переглядів: 1 954

Обидві команди зіграли черговий тур чемпіонату Полтавської області

Цими вихідними, а саме 24 липня, дві кременчуцькі команди зіграли у 13 турі чемпіонату Полтавської області з футболу.

«Ягуар» вдома на стадіоні «Нафтохімік» приймав сусідів із Горішніх Плавнів. Кременчужани у гольовій перестрілці здобули перемогу.

Першим рахунок у матчі відкрив «Гірник-Спорт-2». На 24 хв Максим Шептицький вивів «гірників» вперед. За 5 хвилин гості оформили автогол - Андрій Білобровка зрівняв рахунок. До перерви «Ягуар» вийшов вперед - 2:1.

У другому таймі команди обмінялися голами. На 52 хв «Ягуар» збільшив перевагу, а за кілька хвилин Роман Прутян з пенальті скоротив рахунок -3:2.

«Кремінь-2» на виїзді програв «Семенівці». Кременчужани з господарями обмінялися автоголами, проте сильнішими виявилися футболісти «Семенівки».