«Кремінь», як поранений звір, бився до останнього, але програв «Агробізнесу»

21.05.2021, 19:02 Переглядів: 3 379

За три кроки до фінішу кременчужани знову програють

Сьогодні, 21 травня, футболісти «Кременя» зустрілися з «Агробізнесом». У важкому протистоянні Кремінь програє супернику.

Історія зустрічей між «Кременем» та «Агробізнесом» терниста. У першій стрічі команди розписали мирову (2:2), у домашньому матчі «Кремінь» розгромив «Агробізнес» - 4:0, а вже цього сезону у першому турі кременчужани програли з рахунком - 1:5.

«Кремінь» - «Агробізнес» - 0:1

Голи: Черненко 29

«Кремінь»: Данкович, Бичков, Курелєх (к), Сантос, Мягков (Мілєсін, 83) Семенов, Дудка, Молько (Івахно, 76), Пуди (Фернандо, 46), Білоус, Мурашов. Запасні: Олійник, Кучеренко, Кривенко. В.о. головного тренера: Сергій Свистун

«Агробізнес»: Мозіль, Юхимович, Дідик, Шаповал (Бойчук 69), Курило (к), Семенюк (Груша, 61), Дудік (Семенець, 46), Думанюк, Когут (Немтінов, 57), Черненко, Романюк (Когут, 62) . Запасні: Задарейко, Слотюк, Семенець. Головний тренер: Олександр Чижевський

Вилучення: Бойчук, 90+4 (друге попередження)

Попередження: Курелєх 46, Антоніо 64, Мурашов 67 - Романюк 32, Думанюк 35, Немтінов 65, Дідик 77, Бойчук 90

Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпро)

Асистенти арбітра: Володимир Коротін (Київ) та Віталій Скобля (Київ)

4 арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Спостерігач арбітражу: Денисюк Віктор (Київська обл)

Тренерський штаб «Кременя» у цьому матчі через дискваліфікацію та травми не зміг розраховувати одразу на п’ятьох гравців.

У першому таймі на 29 хвилині затяжна атака «Агробізнеса» завершилася сильним ударом Черненка. Він майже з лінії штрафної прострелив у ближній кут – 0:1. До перерви гості продовжили атакувати, проте надійний захист та злагоджені дії «Кременя» дали вистояти проти команди, яка бореться за підвищення у Прем’єр-лігу.

Після перерви «Агробізнес» діяв агресивно, могли забивати Черненко і Груша, але «Кремінь» зміг грамотно побудувати оборонні редути і перевести м'яч на половину поля суперника.

«Кремінь» лише набирав обертів й змусив воротаря гостей працювати в поті чола. Чого тільки варті парочка реальних моментів від Семенова і Курелєха. А Мурашов міг забити прямим ударом зі штрафного, але воротар гостей зіграв фантастично, діставши м'яч з ближнього кута.

Вже у компенсований арбітром час «Агробізнес» залишився в меншості. За відмашку арбітр УПЛ Віталій Романов показав другу жовту Бойчуку. Але часу відігратися вже не було. «Агробізнес» не відпускає у відрив «Металіст 1925», а «Кремінь» все ще відстає від рятівного 14 місця на чотири очки.

1 "Верес" 26 18 5 3 46-17 59
2 "Чорноморець" 27 16 7 4 42-20 55
3 "Металіст 1925" 27 15 8 4 31-19 53
4 "Агробізнес" 27 15 6 6 44-23 51
5 "Миколаїв" 26 13 7 6 42-20 46
6 "Альянс" 27 12 8 7 39-29 44
7 "Волинь" 26 12 7 7 35-21 43
8 "Оболонь" 26 11 4 11 40-30 37