Джокер «Кременя» Олександр Кривенко приносить перемогу в матчі з «Кристалом»

15.11.2020, 14:52 Переглядів: 6 966 Коментарів: 1

У кременчужан залишилося ще три гри до зимового міжсезоння

Сьогодні, 15 листопада, футболісти «Кременя» перемогли херсонський «Кристал» з рахунком – 1:0.

Цей матч через перебір жовтих карток пропустив півзахисник «Кременя» Євген Мурашов. А ось херсонський «Кристал» був змушений грати без 7 футболістів, які захворіли на коронавірус.

«Кремінь» - «Кристал» - 1:0

Голи: Кривенко 75 - Гливий 70 (нереалізований пенальті)

«Кремінь»: Данкович, Мягков, Зубков, Сантос, Чеботаєв, Норенков (Бичков 72), Да Сильва, Брюхов (Геловані 46), Островський (Галата 46), Сорокін (Бородай 90+2), Де Олівейра (Кривенко 59). Запасні: Олійник, Молько. Головний тренер: Олександр Головко

«Кристал»: Восконян, Малиш, Барський, Чернишов, Крутін, Бондаренко, Терзі, Мартян (Головкін 68), Цибульський (Ольховіков 89), Семенина, Гливий. Запасні: Муравйов, Цой, Карась. Тренер: Роман Бальчос

Попередження: Брюхов 42, Кривенко 70 - Восконян 16, Крутін 26, Малиш 54, Бондаренко 71

Вилучення: Кривенко 90+3 (друге попередження)

Головний суддя: Євген Назаров (Харків)

Асистенти арбітра: Олексій Вітт (Київ) та Андрій Лібстер (Луганськ)

4-й арбітр: Павло Плєшко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Сергій Соботюк (Київ)

Кременчук з понеділка увійшов у «червону зону», тому домашні матчі були під питанням. Рішенням уряду запровадили карантин вихідного дня й дозволили проводити домашні матчі не залежно від того у якій зоні знаходиться місто. Тому останні три домашні матчі, перед зимовим міжсезонням, кременчужани мають змогу провести на рідному стадіоні «Кремінь-Арена».

«Кремінь» крім кадрових втрат через травми мав дискваліфікованого вінгера Євгена Мурашова. На відміну від господарів поля «Кристал» зазнав значних втрат через травми та коронавірус. Матч у херсонців пропустили: головний тренер Сергій Валяєв, 7 футболістів через COVID-19 та троє травмованих гравців, тому у гостей одразу кілька гравців дебютували в матчі проти «Кременя».

Активніше гру розпочав «Кремінь»: Станіслав Сорокін небезпечно виконав два штрафні удари. Спочатку Станіслав прострелив зі штрафного перевірив на пильність голкіпера Восконян, а згодом м’яч пролетів поруч зі штангою. Здорово пробивав Островський, але кіпер відбив удар в кут. У «Кристала» міг відзначитися Віктор Мартян, але невдало пробив з 13 метрів. До перерви Денис Островський з лінії штрафного пробив повз дальню стійку воріт, проте рахунок на табло й залишився з нулями.

Після перерви команди обмінялись моментами: Віктор Мартян пробивав у нижній кут, а у господарів міг відзначитися Луїс Фернандо, проте лайнсмен зафіксував положення поза грою. На 70 хв арбітр призначив пенальті після того, як м’яч під час подачі потрапив в руку Олександру Кривенку. Кристал свій шанс не реалізував - Іван Гливий пробив в правий кут, який прочитав Данкович. Розплата прийшла за кілька хвилин. Галата скинув м’яч під удар Кривенку й Олександр з гострого кута пробив у дальній нижній кут воріт – 1:0. Фінальний штурм навіть після вилучення Кривенка не дав «Кристалу» взяти бодай очко.