Футболісти «Кременчука» в чемпіонаті області дали бій лідерам

2.08.2020, 15:03 Переглядів: 2 791

Вихованці «Кременя» відібрали очки в одного з лідерів чемпіонату першої ліги Полтавської області

«Будемо в тренді. Фото з роздягальні» - підписав світлину тренер футбольного клубу «Кременчук» Олександр Диндіков після перемоги в чемпіонаті області. 90% команди вихованці «Кременя», тому команда взяла традицію футболістів «Кременя» робити фото з роздягальні після перемог.

У 7 туру чемпіонату першої ліги у групі Б Полтавської області «Кременчук» зустрівся з одним із лідерів групи – «Миргородом».  Після першого тайму «Кременчук» вів з рахунком 2:0, дубль на рахунку Максима Кучеренка. Проте залишити ворота в недоторканості нашим не вдалося, кременчужани пропустили у компенсований час.

Максим Кучеренко осінню частину грав в аматорському чемпіонаті за "Кремінь-Юніор". "Телеграф" поцікавився у футболіста враження від гри з лідером та який рівень чемпіонату важчий в аматорах чи чемпіонаті Полтавщини.

- Гра була дуже важкою. Більшість гри провели у боротьбі. Перший гол перехопив Золотаренко й вкотив мені на порожні ворота. Я прийняв удар т пробив у ближній кут. Другий гол забив зі штрафного. Після перерви гра проходила за сценарієм Миргорода. Ми більше оборонялися, що б зберегти результат. - зауважив Максим. - Якщо порівнювати, то чемпіонат серед аматорів рівнем сильніше.

8 «Сенча» Сенча  7 0 1 6 2-18 1

8-9 серпня футболісти «Кременчука» вома приймуть «Колос» (Великі Сорочинці) в рамках 1/8 Кубку України Полтавської області. Переможці пар визначаться в одній грі.