Какая боль, какая боль: Кремінь в Одесі програв 5:0

19.07.2020, 21:03 Переглядів: 4 695 Коментарів: 4

Кременчужани в Одесі помірялися силами з місцевим «Чорноморцем»

Сьогодні, 19 липня, футбольний клуб «Кремінь» поступився «Чорноморцю» в Одесі з рахунком – 5:0.

На цей матч підопічні Сергія Свистуна вирушили без 5 гравців, які пропустили матч через дискваліфікація та травми. Так вдома залишилися: Андрій Олійник, Євген Мурашов, Анатолій Клюс, Джаба Фхакадзе та Назар Моцик.

«Чорноморець» - «Кремінь» - 5:0

Голи: Янаков 2, 67, Сікорський 27 (пен), 35, Штогрін 59

«Чорноморець»: Паламарчук, Остапенко, Микицей (к), Лиховидько, Велєв, Зубейко (Долгов, 51), Авагімян (Стрижак, 46), Хамелюк (Граматік, 51), Д. Янаков, Яловенко (Брагару, 61), Сікорський (Штогрін, 49). Запасні: Варакута, Тітаєвський, Польовий, Клименко. Головний тренер: Сергій Ковалець

«Кремінь»: Закорський, Бичков, Курелєх (к), Головко, Дмитрієв (Черниш, 40), Литвяк (Марчук, 46), Пилипенко, Козлов (Білоус, 58), Лобода, Кривенко (Бафталовський, 46), Сула (І.Янаков). Запасні: Фастов. Головний тренер: Сергій Свистун

Попередження: Остапенко 65, Брагару 84 - Сула 48

Головний арбітр: Кривонос Микола (Київ)

Асистенти: Чос Максим (Київ), Дашко Олександр (Київська обл)

4-й арбітр: Петренко Євген (Одеса)

Спостерігач арбітраж УАФ: Коваленко Геннадій (Київ)

«Кремінь» вперше після рестарту чемпіонату вдягнув синю форму, бо саме господарі поля сьогодні були у білосніжній формі. Цікаво, що у грі з «моряками» «Кремінь» оновив анти рекорд 15-річної давнини. Тоді у сезоні 2005-2006 рр. «Кремінь» у Запоріжжі поступився «Металургу-2» з рахунком 1:6.

Повертаючись до самого матчу - через дискваліфікацію Євгена Мурашова та травму Назара Моцика у стартовому складі вийшли Олександр Кривенко та Віктор Пилипенко.

«Чорноморець» вже на другій хвилині матчу відкрив рахунок у грі. Зубейко увірвався з правого флангу у штрафний майданчик, де він обійшов захист кременчужан віддав передачу Янакову, а тому нічого не залишалося як відправити м’яч у кут воріт – 1:0. Господарі продовжили активно пресингу вати «Кремінь». І вже на 27 хвилині арбітр поставив пенальті у наші ворота. Сікорський витримав пауз та переграв голкіпера Закорського – 2:0. Якщо після першого швидкого наші футболісти ще трималися, то пенальті – «вибило землю з під ніг». «Моряки» не зупиняючись відправляли м’яч за м’ячем  наші ворота. До перерви Авагімян з лівого флангу навісив на дальню штангу, де Лиховидько пробивав у ворота, проте Сікорський був останнім хто торкнувся м’яча – 3:0.

У другому таймі одесити не відступали й тримали в облозі ворота кременчужан. На 59 хв Закорський перед собою відбив удар Микицея, але на добиванні зіграв Штогрін, який закотив мяч у кут воріт. За десять хвилин Денис Янаков скористався помилкою захисту й зі штрафної поставив остаточну крапку в матчі – 5:0.

Іван Янаков разом з братом Денисом Янаковим, який дублем відзначивс у ворота "Кременя"

Післяматчеві коментарі головного тренера Кременя Сергія Свистуна та наставника Чорноморця Сергія Ковальця.

Капітан «Кременя» Валерій Курелєх після гри вибачився перед вболівальниками за такий результат:

- З першої хвилини пропустили й з’явилася нервозність у наших діях. Наче налаштовувалися…  не знаю, що на нас так вплинуло. Спустошення після такого результату. Соромно перед тими хто за нас вболівав, перед президентом, думаю, йому не дуже приємно таке бачити… Дорого додому довга й думки не хороші. Треба зараз разом об’єднатися, але після такого результату може піти розбрат у команді.

- Після якого моменту не заладилася гра?

- Перший гол ввів в оману. Далі суддя поставив пенальті , він сказав, що на повторі він (Богдан Бичков - ред.) тягнув його.  Богдан сказав, що не тягнув його, суперник підсковзнувся й футболіст за нього зачепився й крикнув «ай», нічого не думав. Після «точки» важко було зібратися. Й далі голи пішли…

Спробуємо вдома реабілітуватися й ще раз приносимо свої вибачення хто вболівав за нас.

Захисник «Кременя» Олександр Головко після гри зауважив, що ми не фаворити й тільки зігруємося, але давати хоч якийсь бій ми повинні.

- Не думаю, що сталася якась катастрофа. В минулих іграх коли грали, то в деяким моментах нам щастило, але сьогодні нам не пощастило. Плюс відчувається втома, адже граємо одним і тим же складом. Граємо без зборів та підготовки, чудом набрали ті очки. У нас є легкий запас, погано що так – це не виправдання, ц кожному матчі необхідно здобувати очки.

Ми не фаворити й тільки зігруємося, але давати хоч якийсь бій ми повинні.

16 "Черкащина" 24 1 3 20 18-55 6

Наступний матч в чемпіонаті «Кремінь» зіграє вдома. 24 липня кременчужани на стадіоні «Кремінь-Арена» приймуть «Оболонь-Бровар». А вже 29 липня вдома зіграють з «Рухом».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: CHERNOMORETS TV