«Динамо» «на щиті» покидає Кременчук

26.02.2020, 20:56 Переглядів: 2 715 Коментарів: 1

ХК «Кременчук» впевнено розібрався на виїзді з «Динамо»

Сьогодні, 26 лютого, у Харкові МХК «Динамо» приймав на своїй арені «Салтівський лід» лідера чемпіонату «Кременчук».

МХК «Динамо» - «Кременчук» 0:14 (0:7, 0:5, 0:2)

Шайби: 0:1 - Орлов (Созонов - Бойових), 4:47, 0:2 - Ворона (Толстушко), 8:38, 0:3 - Бабрусьов (Бондарук - Кисельов), 10:02, 0:4 - Гриценко (Ворона - Савченко), 13:07 0:5 - Грицьких (Ворона), 16:42, 0:6 - Кисельов (Бондарук - Бабрусьов), 17:49, 0:7 - Толстушко, 19:31, 0:8 - Ворона (Грицьких - Толстушко), 27:30, 0:9 - Толстушко (Савченко - Ворона), 35:48, 0:10 - Кисельов (Бондарук), 37:26, 0:11 - Орлов (Александров), 39:49, 0:12 - Савченко (Грицьких), 39:57, 0:13 - Толстушко (Ворона - Грицьких), 46:50, 0:14 - Александров (Орлов - Созонов), 55:36

МХК Динамо: Шевчук; (В'язовов); Фірсов (К) - Наливайко (А), Лісін - Панков, Савченко - Трапезников, Шуба - Бутенко; Геворкян (А) - Свищев - Абаджян, Панов - Борисов - Дурдиєв, Абдулаєв - Праведний - Кашевко, - Черноморченко - Федоров.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Григорян, Александров - Бойових, Грицьких - Толстушко, Горлушко - Варава; Кисельов (К) - Зайцев - Бондарук, Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Олійник - Тютченко.

Господарі перші пішли вперед і вже на першій хвилині змусили воротаря гостей Новицького продемонструвати свою майстерність.

Хокеїсти «Кременчука» швидко взяли гру у свої руки, і вже на 5 хвилині вийшли вперед. Далі більше, гості нарощували свою атакуючу міць, змушуючи воротаря господарів Шевчука все частіше і частіше вступати в гру, роблячи, часом, неймовірні сейви.

На 9 хвилині форвард кремнчужан Ворона подвоїв рахунок. «Динамівці» мали шанс закинути шайбу, але не змогли реалізувати вихід два в один. Форвард харків'ян Дурдиєв двічі розстрілював кіпера «Кременчука», але той вистояв, ставши героєм епізоду.

Відбившись, гості провели швидку контратаку і Бабрусев закинув третю шайбу. Через три хвилини, форвард «містян» Гриценко забиває четвертий гол. А ще через три - Грицьких доводить до 5:0.

За дві хвилини до кінця періоду гості закинули ще парочку шайб.

У другій «двадцятихвилинці» підопічні Савицького продовжили гольову феєрію. Не дивлячись на відчайдушні спроби опору харків'ян і надійну гру кіпера В'язова (змінив Шевчука), кременчужани закинули ще п'ять шайб (Орлов, Толстушко, Кисельов, Савченко і Ворона).

До честі харків'ян, варто відзначити той момент, коли вони змогли вистояти, граючи втрьох проти цілої п'ятірки суперника.

У заключному відрізку матчу, гості закинули ще парочку шайб, і довели підсумковий рахунок до 14:0.