Два вилучення, нереалізований пенальті: стадіон «Кремінь-Арена» прийняв перший матч

29.10.2019, 07:17 Переглядів: 4 421 Коментарів: 2

На стадіоні «Кремінь-Арена» відбувся перший матч після реконструкції

27 жовтня на стадіоні «Кремінь-Арена» відбувся перший матч після заміни штучного покриття на більш сучасне. Першими протестувати нове покриття пощастило вихованцям тренера Станіслава Торубари «Кременю» 2003 року народження. На поле юні кременчужани виходили під керівництвом тренерів Станіслава Торубари та Романа Локтіонова.

Матч з ДЮФШ Миколаїв в Дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛУ) виявився запеклим - боротьба точилася за кожен клаптик поля. Першими рахунок в матчі відкрили гості. На 5 хвилині матчі відзначилися миколаївці. За кілька хвилин «Кремінь» мав змогу зрівняти рахунок, проте голкіпер ДЮФШ Миколаїв відбив пенальті.

Наприкінці першого тайму Миколаїв збільшив перевагу - 0:2 й залишився у меншості. Червону картку отримав гравець ДЮФШ Миколаїв. До перерви «Кремінь» мав ще одну можливість забити - наш гравець пройшов правим флангом й потужним ударом влучив у поперечину, а згодом у воротаря.

У середині другого тайму «Кремінь» нарешті забив - 1:3. Миколаївці в меншості грали розкутіше, тому не збиралися відсиджуватися в обороні. Неймовірним сейвом юний голкіпер «Кременя» врятував команду, проте за кілька хвилин довелося витягати м'яч з сітки воріт - 1:3. Під кінець гри арбітр показав червону картку й гравцю «Кременя». Команди догравали матч у меншості, але рахунок на табло так і не змінився.

Після 9 турів «Кремінь» U-17 в активі має лише одну перемогу та три нічиї.

Продовжили тестувати поле вихованці Олександра Янковського «Кремінь» U-15. На жаль, кременчужанам і тут не вдалося перемогти суперника, гра з ДЮФШ Миколаїв завершилася з рахунком - 0:2.

У Миколаєві «Креміню» 2004 р.н. пощастило більше, тут кременчужани здолали суперника з рахунком - 3:1...

... а найменші вихованці «Кременя» 2006 р.н. поступилися суперникам - 0:2.

Наступні ігри відбудуться у суботу 2 листопада. Дві команди «Кременя» вдома приймуть «Металіст 1925», а ще двоє зіграють у Харкові.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко