«Кремінь» повертається з Маріуполя без очок

20.10.2019, 18:54 Переглядів: 2 036

Кременчужани зіграли дві гри з «Маріуполем»

19 та 20 жовтня у Маріуполі баскетболісти «Кременя» зустрілися з місцевим «Маріуполем». Кременчуцькі «слони» поступилися двічі господарям поля.

У першому матчі другого туру чемпіонату Вищої ліги МБК "Маріуполь" на своєму майданчику здобув розгромну перемогу над "Кременем" з рахунком 109:63. "Леви" потужно почали зустріч, вигравши першу чверть з перевагою у 20 балів, і по ходу поєдинку тільки нарощували гандикап.

«Маріуполь» - «Кремінь» 109:63 (34:14, 25:15, 21:16, 29:18)
«Маріуполь»: Берьозкін, Бібіков, Зуєв, Бєлла, Тельчаров - Будюк, Флашнер, Ю. Завалін, Горковенко, Головачов, Бондаренко, Бринюк. Головний тренер: Сергій Завалін

«Кремінь»: Петров, Хаблаков, Поплавський, Михайленко, Постіл - Онокій, Мельничук, Сапсай, Рогозний. Головний тренер: Євген Федоров

Найрезультативнішим у складі «Кременя» став Данило Хаблаков (20 очок), а у «Маріуполя» - Микита Бібіков (29 очок).

І в другому матчі "Маріуполь" на своєму майданчику виявився значно сильнішим "Кременя" - 97:75. Втім, важлива з турнірної точки зору перемога далася "левам" дуже дорогою ціною: вже на першій хвилині поєдинку травму плеча отримав основний центровий команди Дмитро Берьозкін. Він не зумів продовжити зустріч і вибув на невизначений термін.

«Маріуполь» - «Кремінь» 97:75 (30:17, 17:15, 30:20, 20:23)
«Маріуполь»: Тельчаров, Бібіков, Берьозкін, Флашнер, Бєлла - Горковенко, Зуєв, Ю. Завалін, Головачов, Будюк, Бондаренко. Головний тренер: Сергій Завалін

«Кремінь»: Поплавський, Михїайленко, Хаблаков, Постіл, Станішевський - Онокій, Мельничук, Петров, Сапсай, Рогозний. Головний тренер: Євген Федоров

Найрезультативнішим у складі «Кременя» став Олег Станішевський (18 очок), а у «Маріуполя» - Віталій Тельчаров (33 очки).