Золотаво-блакитний «Кремінь» міг завоювати перемогу, але долю вирішив пенальті

19.10.2019, 17:29 Переглядів: 2 716 Коментарів: 1

Кременчужани з «Балканами» ділять очки

Сьогодні, 19 жовтня, футболісти «Кременя» розділили очки з «Балканами», вирішальну роль зіграло пенальті у ворота кременчужан на останніх хвилинах матчу. Матч завершився з рахунком – 1:1.

Гравці «Кременя» вийшли на матч у незвичній жовто-блакитній формі. Команда вирішила змінити колір форми на фарт.

Рахунок в матчі відкрив Ростислав Тарануха – нападник «Кременя» на контратаці вбігав сам на сам на побачення з голкіпером «Балкан». Ростислав пробив у дев’ятку й відзначився дебютним голом за «Кремінь». У другому таймі наставник «Балкан» пішов у ва-банк й в атаці проти «Кременя» грали 5 гравців атаки. Моменти були як у «Кременя» так і «Балкан» проте рахунок на табло не змінювався аж до 88 хвилини. Наприкінці гри арбітр вказав на 11-метровий, який вправно реалізував капітан «Балкан» Микола Златов.

«Балкани» - «Кремінь» - 1:1

Голи: Златов 89 (пен) – Тарануха 57

«Балкани»: Зеленський, Опря (Гранчар, 79), Гаврилюк, Саламаха, Ільницький (Юречко, 46), К.Пархоменко, Серденюк (Болокан, 88), Паламар (Чернишов, 59), Антюх, Захаревич, М.Златов. Запасні: Лободров, Тропанець, Пєнов, В.Златов, Георгієв. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

«Кремінь»: Будюк, Павлик, Гончаренко, Ченбай, Сидоренко, Скоблов, Воронченко, Кошман, Удод (Куць, 88), Тарануха, Козьбан. Запасні: Закорський, Масалов. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко.

Нападник "Кременя" Ростислав Тарануха після нічиєї з "Балканами" поділився своїми враженнями:

- Шкода, що не забрали з собою 3 очки. Достатньо важка гра, в‘язке поле, ноги трохи підсіли з перших хвилин. Готувалися у звичайному режимі, знали що "Балкани" вдома не поступливі, трохи не вистачило для перемоги. Мабуть, прийняття правильного рішення в завершаючій стадії не вистачило, щоб забити другий гол.

"Металіст" на сьогодні в лідерах, буде бій, ми готові, нам потрібна тільки перемога!

16 "Металург" 14 1 2 11 10-27 5

Наступний матч «Кремінь» зіграє 26 жовтня з «Металіст-1925» Харків. В залежності від рішення комісії УАФ гра відбудеться або у Кременчуці на реставрованому полі «Кремінь-Арена» або у Полтаві на «Локомотиві».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Балкани" Джерело відео: ФК "Балкани"