Шатаут Новицького протрималася трохи більше 100 хвилин: «Кременчук» обігрує «щук»

20.09.2019, 07:19 Переглядів: 2 816

Кременчужани продовжують очолювати турнірну таблицю

Вчора, 19 вересня, у Херсоні відбувся центральний матч туру Української хокейної ліги. Як повідомляє пресслужба УХЛ, гостей з Кременчука приймав херсонський «Дніпро». Володарі другого і третього місця минулого сезону вже зустрічалися на передсезонному турнірі Kremenchuk Open Cup 2019. У тому поєдинку херсонська команда поступилася кременчужанам з рахунком 3:0.

«Дніпро» - «Кременчук» 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Голи: 0:1 – Савченко (Грицьких, Ворона) – 06:47, 0:2 – Григорян (Бобрусьов, Серанов) – 18:31, 1:2 – Ліпсбергс (Дорофеєв – біл.) – 48:05, 1:3 – Орлов (Горлушко) – 53:57, 2:3 – Каракулько – біл. – 58:32.

«Дніпро»: Олег Петров (Владислав Гурко), Сергій Афанасьєв, Кирило Белоусов, Ілля Декало, Сергій Дорофеєв, Валентин Сірченко, Дмитро Пугачьов, Євген Шулешов, Денис Матусевич. Кирило Бондаренко, Денис Василенков, Олексій Янишевський, Олександр Каракулько, Микита Макарицький, Мікс Ліпсбергс, Владислав Брага, Святослав Тимченко, Артем Целогородцев, Дмитро Чернишенко, Руслан Ромащенко, Микита Коваленко. Головний тренер: Дмитро Підгурський

«Кременчук»: Вячеслав Новицький (Микита Гордюшин). Ілля Бабрусьов, Олександр Горлушко, Вадим Хришпенц, Владислав Грицьких, Давид Григорян, Всеволод Толстушко. Іван Савченко, Тимур Гриценко, Олексій Ворона, Микола Кисельов, Єгор Серанов, Дмитро Созонов, Олександр Пукс, Дмитро Орлов, Гліб Бондарук, Гліб Варава. Головний тренер: Олександр Савицький

Перші два періоди зустрічі пройшли під диктовку гостей, які змогли з мінімальної кількості гольових моментів вичавити максимум. Вже на 6 хвилині зустрічі Іван Савченко, вдало підставивши ключку, відкриває рахунок в матчі. А за півтори хвилини до кінця першого періоду, Давид Григорян подвоює рахунок - 0:2.

Варто відзначити, що в проміжку між забитими шайбами, у хокеїстів «Дніпра» було парочку гольових моментів. Але, голкіпер «Кременчука» В'ячеслав Новицький, надійно зіграв у воротах.

Другий період, не дивлячись на те, що він пройшов без забитих шайб, був повністю під контролем «городян» і надійною грою Новицького.

Основні події матчу розгорнулися у другій половині третього періоду. Спочатку, гравці «Дніпра» першими забили шайбу, звівши рахунок до мінімуму. В даному епізоді вдався сольний прохід новачкові херсонців - Міксу Ліпсбергсу. Минуло 4 хвилини і Дмитро Орлов, знову виводить «Кременчук» на відстань у дві шайби - 1:3. І ось, за півтори хвилини до кінця матчу, херсонці, вдало реалізують більшість і знову зводять результат зустрічі до мінімуму. Здавалося, що ось, господарі зможуть перевести гру в овертайм. Головний тренер херсонців, Дмитро Підгурський, під самий кінець гри випустив, замість воротаря 6 польового гравця. Але цей хід ні до чого не привів.

Підсумковий рахунок 2:3 на користь «Кременчука», який захопив одноосібне лідерство в турнірі.