8 голів та нереалізований пенальті: «Кремінь» програє «Миколаєву»

14.09.2019, 18:56 Переглядів: 3 294 Коментарів: 1

Кременчужани опускаються в турнірній таблиці  й все ближче до зони вильоту

Сьогодні, 14 вересня, футболісти «Кременя» у важкому протистоянні програли «Миколаєву». Якщо у попередньому матчі вболівальники побачили 7 голів, то на цей раз команди забили 8 м’ячів! 6 з яких влетіли у ворота кременчужан.

«Миколаїв» - «Кремінь» - 6:2

Голи: Кравченко, 19, 21, 43, Семенина 41, 51, Кіричук 68, Сондей 73 (нереалізований пенальті) – Павлик 61, Єрмаченко 62

«Миколаїв»: Агаларов, Попов (Сартіна, 49), Кіричук, Білик, Слінкін (Горват, 71), Вітенчук (Панасенко, 58), Сондей, Семенина (Берко, 65), Ковальов (Росляков, 54), Кравченко, Бугай. Запасні: Старченко, Семенов, Куксенко, Войцеховський, Рогозинський. Головний тренер: Сергій Шищенко

«Кремінь»: Будюк, Маліновський (Скоблов, 46), Гончаренко, Ченбай, Сидоренко, Сафонов, Масалов (Воронченко, 24), Астахов, Павлик (Нечипоренко, 80), Тарануха (Єрмаченко, 46), Локтіонов (Удод, 46). Запасні: Олійник. Головний тренер: Ігор Столовицький

На 19 хвилині господарі відкрили рахунок в матчі. Після розіграшу кутового Семениха подав на Кравченка й той головою м'яч відправив у сітку воріт. За кілька хвилин Сергій Кравченко оформив дубль. Перед перервою Семениха (хоча в протокол вписали Владислава Бугая) пробив під поперечину - 3:0. Гол у роздягальню оформив Сергій Кравченко, пробив у дальню дев'ятку та відзначився хет-триком - 4:0.

У другому таймі Семениха оформив дубль. Після цього господарі трохи заспокоїлися, а гравцям «Кременя» вдалося згуртуватися й відіграти 2 голи. За 2 хвилини відзначилися Юрій Павлик та Олександр Єрмаченко, які відгукнулися на передачу від Вадима Воронченка. Крапку в матчі поставив Володимир Кірічук, який забив 6 гол в матчі з кременчужанами. Хоча наприкінці гри Панасенко заробив 11-метровий, проте удар від Сондея намертво зафіксував голкіпер «Кременя» Орест Будюк.

Головний тренер "Кременя" Ігор Столовицький піся гри зазначив, що у команди немає стабільності й гру провалили, особливо перший тайм.

Головний тренер "Миколаєва" Сергій Шищенко зазначив, що задоволений результатом, але не грою.

16 "Металург" 9 1 1 7 7-18 4

Наступний домашній матч «Кремінь» зіграє у Полтаві, 21 вересня о 16.00, проти одеського «Чорноморця». На гру з кременчужанами одесити можуть приїхати без головного тренера – Ангел Червенков подав у відставку з поста головного тренера «Чорноморця», про це він заявив на пресконференції після матчу з «Оболонь Бровар», де одесити поступилися з рахунком – 0:1.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Николаевские вести Джерело відео: MFC Mykolaiv