У меншості «Кремінь-Юніор» відбивався від «Яруда» з останніх сил

19.08.2019, 12:30 Переглядів: 2 009 Коментарів: 1

Кременчужани у Маріуполі зіграли другу гру в чемпіонаті

18 серпня «Кремінь-Юніор» поступився у Маріуполі «Яруду» з рахунком - 1:8. Єдиний гол у кременчужан забив 17-річний нападник Максим Кучеренко. Тренер «Кремінь-Юніор» Володимир Прокопіненко зазначив, що поки в команди були сили вони билися, але у другому таймі трохи підсіли.

Яруд (Маріуполь) — Кремінь-Юніор (Кременчук) — 8:1
Голи: Денисов, 27, Сандрак-Вінницький, 37 (пен.), 53, Безлепкін, 42, 51, Кілікевич, 61, 67, 69 – Кучеренко, 46

Яруд: Гончаренко, Денисов (Савін, 53), Бояринцев© (Слухай, 57), Салатін (Галузинський, 57), Бібік, Зубков (Кілікевич, 53), Шишман, Цолан, Безлепкін (Бойко, 57), Савчук, Сандрак-Вінницький. Запасні: Доберчук, Вершинін. Тренер: Сергій Грибанов.

Кремінь: Лашко, Приходько, Бігдан, Чорноус©, Ядришніков, Молько, Гаврилець, Аліпатов, Корягін (Кузьменко Богдан, 61), Залов (Золотаренко, 61), Кучеренко. Запасні:Мовчан, Берун, Уйманов. Головний тренер: Олександр Назаренко.

Суддя: Бобровицький Богдан (Запоріжжя)
Попередження: Салатін, 49, Залов, 57, Савчук, 58, Цолан, 71, Аліпатов, 73, Ядришніков, 85
Вилучення: Бігдан, 37 («фол останньої надії»)

«Кремінь-Юніор» у першому таймі, мінімально поступаючись «Яруду», залишився у меншості. Центральний захисник Юрій Бігдан отримав червону картку за фол останньої надії та приніс 11-метровий у наші ворота. Тому майже півтори тайми кременчужани грали у меншості. На перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь господарів.

На початку другого тайму Максим Кучеренко забив «Яруду». Після цього суперник почав пресингувати кременчужан, на що у наших хлопців не вистачило фізичних кондицій, щоб дати гідну відсіч.

- Хлопців за результат не сваримо, хочемо, щоб вони правильні висновки зробили й рухалися вперед та набиралися досвіду, - зазначив Володимир Прокопіненко.

Наступну гру «КремінЮніор» зіграє вдома на стадіоні «Кремінь-Арена». Матч відбудеться 25 серпня з «Каховкою». Щодо часу проведення гри узгоджується. Слідкуйте за анансами на нашому сайті.