Камбек «Кремінь-АТО» у другому таймі приносить кременчужанам перемогу

18.08.2019, 11:15 Переглядів: 1 912

Кременчужани повертаються з Херсону із перемогою

17 серпня футболісти "Кремінь-АТО" у Херсоні перемогли "Авіатор" Збройних сил України. Ветерани російсько-української війни зійшлися у двобої на херсонському полі. Кременчужани поступаючись по ходу гри змогли не тільки зрівняти рахунок, а й перемогти у матчі - 2:1. У кременчужан відзначилися Станіслав Гаркун та Руслан Чернишов.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Авіатора». У другому таймі після настанов тренера Олега Міненка й командного духу гравців, кременчужани почали грати у свій футбол й нав’язали гру «Авіатору». «Кремінь-АТО»зміг переломити хід гри й здійснив дві контратаки і вийшов вперед. Наші футболісти мали ще декілька шансів забити, але і пропустити. Завдяки парі сейвів воротаря Віталія Мірошніченка наші ворота у 2 таймі залишились сухими. Саме голкіпера кременчужан визнали кращим гравцем матчу.