Двоє дівчат арбітрів знову на фарт: «Кремінь» переміг «Металург»

25.04.2019, 18:53 Переглядів: 5 301 Коментарів: 1

Кременчуцькі футболісти вдома йдуть без поразок

Сьогодні, 25 квітня, футболісти «Кременя» перемогли запорізький «Металург» з рахунком - 2:0. На перших хвилинах матчу відзначився Дмитро Ентін, а вже на 14 хвилині рахунок подвоїв Олександр Сафонов.

Цікаво, що матч обслуговували двоє дівчат арбітрів, як і на матчі з «Миколаєвом-2» гру судили двоє бокових суддів-дівчат Ірина Петрова та Світлана Грушко. Тоді «Кремінь» також святкував перемогу.

«Кремінь» - «Металург» - 2:0

Голи: Ентін 2, Сафонов 14

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Сафонов (Глущук, 87), Астахов (Серденюк, 46), Мурашов (Маліновський, 61), Сидоренко, Козлов (Піскун, 70), Черній (Локтіонов, 78). Запасні: Олійник, Задерецький, Степанчук. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Металург»: Варцаба, Корохов (Підлепенець, 46), Каплієнко, Петров, Воронченко (Сачко, 73), Разуваєв (Корнєв, 46), Олійник (Лихобабенко, 81), Крапивний, Дяченко, Сарапій, Яровенко (Зейналов, 87). Запасні: Левченко. Головний тренер: Олег Таран

"Кремінь" на перших секундах міг відкрити рахунок - удар Козлова відрікошетив від Капіленко, проте це лише відстрочило взяття воріт. Виконувати кутовий пішов Богдан Бичков - скидка на Костянтина Чернія й Дмитро Ентін з воротарської лінії відкрив рахунок у матчі. Кременчужани набирали обертів. Хороший момент був у Влада Сидоренка, проте він пробив повз ворота. Друге взяття воріт зафіксували на 14 хвилині, коли Олександр Сафонов отримав діагональну передачу від Артема Козлова й потужним ударом пробив у дальню дев'ятку. Гол красень збільшив перевагу кременчужан.

"Металург" мав кілька небезпечних моментів, в одному з них Яровенко прокинув м'яч повз голкіпера “Кременя”, за кілька хвилин Котляров виручив кременчужан витягнувши м'яч після удару Сарапія.

Після перерви тренерських штаб запорожців одразу провів подвійну заміну й освіжив гру. “Металург” кинувся в атаку й час від часу брав в облогу ворота “Кременя”, проте пройти надійний захист кременчужан не зміг. “Кремінь” втретє забив гол у ворота “Металургу”, проте арбітр вказав на офсайд Владислава Сидоренка, який отримав передачу від Романа Локтіонова.

“Кремінь” оформлює 15 “сухий” поєдинок та продовжує безпрограшну домашню серію.

Автор першого голу «Кременя» Дмитро Ентін після перемоги прокоментував «Телеграфу»:

- Ми знали, що на нас чекає гра з конкурентом, тому налаштовувалися на непросту гру. Матчі з Металургом завжди проходять важко. Пощастило, що забили два голи, в першому таймі, це нам дуже допомогло!

А в другому таймі, ми грали більше за рахунком і думали про оборону, добре що залишили ворота сухими і довели матч до логічного завершення.

Тренер «Кременя» Сергій Свистун після гри зазначив:

- Сьогоднішню гру можна було рознести на два етапи. Перший тайм, який просили хлопців грати щільно й агресивно. Після перерви акцентували забути про рахунок 2:0 й грати так само, але все одно питання психології залишається. Почали грати на утримання рахунку, багато перестали виконувати колективні взаємодії, у відбір почали йти сам за себе. Начебто рухалися, але не було командних дій. Але все одно хлопці старалися. Вітаю їх з перемогою.

«Мир» - «Кремінь»

Наступний матч підопічні Ігоря Столовицького зіграють 1 травня на виїзді з «Миром» Горностаївка.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко Джерело відео: Kremen TV FOOTBALL