Нереалізований пенальті та 5 голів: «Кремінь» переміг «Нікополь»

13.04.2019, 17:52 Переглядів: 5 880

Попереду в кременчужан ще дві домашні гри

Сьогодні, 13 квітня, футболісти "Кременя" перемогли Нікополь з рахунком - 3:2. У Кременя відзначилися Сидоренко, Черній та Сафонов, у ворота Котлярова відзначився дублем Твердоух. На жаль, на початку гри з пенальті не зміг забити Козлов.

«Кремінь» - «Нікополь» 3:2

Голи: Козлов, 4 (нереалізований пенальті), Сидоренко, 31 Черній, 43 Сафонов, 49 – Твердоух, 59, 88

Попередження: Мурашов, 26 Задерецький, 38 Астахов, 88 – Бужин, 21 Адаменко, 22 Люсік, 75 Бейер, 78

«Кремінь»: Котляров, Маліновський Бичков, (90+3), Ентін, Ченбай, Задерецький, Сафонов, Масалов (Астахов, 60 Серденюк, 90+1), Сидоренко, Мурашов (Степанчук, 75), Козлов (Локтіонов, 59), Черній. Запасні: Олійник, Піскун, Глущук. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Нікополь»: Петриченко, Слищенко, Люсік, Таряник, Ботвинко, Твердоух, Адаменко (Діленко, 83), Бужин, Мандровський (Катеруша, 45), Омельченко (Бейер, 65), Куць. Запасні: Регульський, Куканов, Богочаров. Головний тренер: Георгій Варжиленко

Арбітр – Микита Богатир (Запорізька обл.), Асистенти: Віктор Аврамчук (Київська обл.), Андрій Лікаренко (Київ), 4-й арбітр – Павло Плєшко (Кременчук), Делегат ФФУ – Юрій Козачук

Футбольну весну в Кременчуці відкривала Олександра Демиденко. Вона стоячи в метрі від футболістів в українському вбранні акапельно виконала славень України.

- Державний гімн України виконує Олександра Демиденко – дочка Дмитра Демиденка. Одного з кращих спортивних журналістів та футбольних коментаторів України, який вже багато років працює на розвиток позитивного спортивного іміджу нашого міста та футбольного клубу «Кремінь». – пролунало на весь стадіон «Кремінь-Арена».

Кременчужани з перших хвилин кинулися в атаку. Вже на початку гри суперник у своєму штрафному майданчику зіграв рукою – арбітр вказав на «точку». Виконувати пенальті пішов Артем Козлов. Голкіпер «Нікополя» Петриченко прочитав удар виручив свою команду. За півгодини два хороших моменти мав Євген Мурашов: спочатку пробив вище воріт, а потім після скидки Чернія, Євген увірвався до штрафного, проте пробив у руки воротарю суперника.

«Кремінь» не збавляв натиску ц все-таки зміг забити. Сидоренко на правому фланзі отримав пас й пробив у ближній кут воріт – 1:0. За 12 хвилин кращий бомбардир «Кременя» Костянтин Черній подвоїв рахунок, він скориставшись помилкою голкіпера «Нікополя» забив у пусті ворота.

Після перерви Сафонов забив третій гол у ворота суперника: Олександр пробивав зі штрафного у дальній кут, проте голкіпер, який вже дотягувався до м’яча врятувати команду не зміг. За кілька хвилин «нікопольці» відновили паритет в матчі. Твердоух з-за меж штрафного відквитав один гол, а під кінець гри оформив дубль – точно простреливши зі стандарту – 3:2.

- Перший тайм зіграли добре, було багато моментів - забили 2 м'ячі. Вийшли на другий тайм знову забили, все йшло до розгрому, але помилилися, отримали м'яч і почалась якось невпевненість, а суперник навпаки відчув упевненість і побіг відіграватися. Кінець матчу погано зіграли, не знаю з чим це пов'язано, але зіграли дуже погано. Нікополь молодець, що не опустив руки й за рахунку 3:0 хотів відігратися, - прокоментував після матчу "Телеграфу" новачок "Кременя" Олександр Сафонов.

Автор першого весняного голу кременчужан в рідних стінах Владислав Сидоренко, прокоментував матч з "Нікополем":

- Хороший видався матч. З командами з нижньої частини таблиці завжди важко грати, вони налаштовуються з подвійною відповідальністю на кожен матч, і хочуть відібрати очки у лідерів. Нікополь бойовита команда, ми знали що легко з ними не буде! І в кінці вони нам пошарпали нерви!

Дуже щасливий, що забив, спасибі хлопцям з команди й тренерському складу. Ця перемога заслуга всієї команди! Щодо самої гри, то впевнено почали гру, після 3:0 трохи розслабилися й у зв'язку з цим була нервова кінцівка. Хоча ми всі знаємо, що нам розслаблятися не можна, тому як у нас у всіх є єдина мета. Потрібно проаналізувати наші помилки, і готуватися на наступні домашні матчі. Вдома завжди хочеться вигравати й радувати вболівальників! На прийдешні матчі буде максимальне налаштування, тому що ці два матчі можуть багато вирішити в турнірній таблиці!

10 "Нікополь" 19 2 2 15 10-37 8
Наступний матч "Кремінь" зіграє вдома 18 квітня о 17.00. Кременчужани приймають херсонський "Кристал".
Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко Джерело відео: Кремінь ТВ