4 перемоги з 4-х: кременчужанка в складі збірної України зіграла на чемпіонаті світу з хокею

19.01.2019, 12:01 Переглядів: 2 107

Українки вийшли до Дивізіону II - група В чемпіонату світу з хокею

Кременчужанка та екс-голкіпер "Лавини" Іра Заіченко в складі збірної України зіграла в кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, який відбувся столиці Південно-Африканської Республіки Кейптауні.

У перший день гри українки зустрілися з господарями майданчику.

Україна –ПАР 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Цимиренко – Добровольська (А) – Скащук, Ковтун (К) – Козуб – Слащова, Рябкіна – Ткачук – Гадлія, Елізабет Аліпова – Ценова – Елен Аліпова.

ПАР: Свонпоель (ван дер Мерве). Ван Доесбург (К) – Клейн, Грюбер (А) – Вілсон, Вервей – Крюгер, Латеган. Херрінгер – Шурман (А) – Кюлер, Бранкін – Роде – Гроблер, Лангевельд – Лоубсер – Джеймісон, Латеган – Моллер – Мараіс.

Шайби: 1:0 Скащук (Рябкіна, Цимиренко, 12:48). 1:1 Ван Доесбург (Роде, Вервей, 19:18 – більш. 5 х 3). 2:1 Скащук (Рябкіна, 24:28 – більш.). 3:1Цимиренко (Добровольська, Скащук, 32:57).

У своїй другій грі на кваліфікаційному турнірі наша жіноча збірна команда зустрілася з суперницями з Болгарії. Наші дівчата впевнено розпочали перший період і тричі відзначилися забитими шайбами у ворота болгарок. Спочатку Юлія Добровольська реалізувала чисельну більшість нашої команди, а подалі із інтервалом в дві хвилини Дар’я Цимиренко та Олена Ткачук зробили рахунок 3:0 на користь наших дівчат.

У другому періоді глядачі закинутих шайб не побачили. А на початку третьої двадцятихвилинки болгарські дівчата зуміли закинути шайбу в наші ворота. Але, не дивлячись на це наші дівчата продовжували утримувати ігрову перевагу. Олена Ткачук реалізувала для нашої команди ще одну більшість, а Надія Макаренко встановила остаточний рахунок у цій грі – 5:1.

Болгарія – Україна 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)

Болгарія: Станкова (Георгієва). Коцева – Іл’їчова, Ділова – Козарова. Царєва – Монова – Попова, Димітрова, Євстатієва, Мєтанова, Гєоргієва, Стоймєнова, Данкова, Колєва, Тодорова, Господінова, Крумова, Цвєткова.

Шайби: 0:1 Добровольська (Рябкіна, Ткачук, 10:08 – більш.). 0:2 Цимиренко (Скащук, Тарасова, 12:46). 0:3 Ткачук (Рябкіна, 14:29). 1:3 Царєва(Іл’їчова, Мєтанова, 41:11). 1:4 Ткачук (Рябкіна, Добровольська, 51:05 – більш.). 1:5 Макаренко (51:49).

На третій день українки перемогли суперниць з Бельгії.

Україна – Бельгія 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Бельгія: Смітс (Кюйперс). Лейєн – Хореманс, Веттерс – Віллємот, ван Хоотегем – Моонен, де Гухтенаере – Женаєр – Босманс, Клінке – Боон – Фрере, де Тервангне – Мака – Леірс, Рут – Вербіст – Франсен.

Шайби: 1:0 Скащук (Ткачук, Цимиренко, 12:17 – більш.). 2:0 Ковтун (Гадлія, 15:14). 2:1 Женаєр (де Гухтенаере, 30:53). 3:1 Ткачук (Гадлія, 33:18). 4:1 Скащук (Тарасова, 42:52).

Заключна гра з аутсадером не вийшла легкою.

Спочатку періоду Єлізавета Рябкіна відкрила рахунок у матчі. Під кінець двадцяти хвилинки Діана Ковтун подвоїла рахунок. Але через хвилину вже Вікторія Ткаченко виймала шайбу з воріт.

В середині другого періоду спортсменки з Гонконгу зрівняли рахунок. Але паритет тримався недовго. Рівно через півхвилини Єлізавета Рябкіна закинула третю шайбу нашої команди. А до кінця періоду наші дівчата ще двічі відзначилися закинутими шайбами. Юлія Добровольська та Інна Козуб довели рахунок до 5:2.

Гонконг – Україна 2:5 (1:2, 1:3, 0:0)

Гонконг: Чау (І. Вонг). Квок, А. Лі, Льйонг, І. Чоу, Чан, Лін, Шум. Лау, Іп, К. Вонг, Чак, В. Чоу, Т. Чьонг, Юен, Ченг, О. Чьонг, Ч. Лі.

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Ткачук – Добровольська (А) – Скащук, Рябкіна – Козуб – Слащова, Елізабет Аліпова – Ковтун (К) – Елен Аліпова.

Шайби: 0:1 Рябкіна (Козуб, 01:54). 0:2 Ковтун (17:30). 1:2 Іп (А. Лі, Лау, 18:26). 2:2 Квок (Іп, 28:19 – більш.). 2:3 Рябкіна (Слащова, Вансович, 28:38). 2:4 Добровольська (Ткачук, Скащук, 30:59). 2:5 Козуб (Рябкіна, Вансович, 35:51).

Отже українська жіноча збірна на цьому турнірі виграла всі свої чотири гри та посіла перше місце серед п’яти команд. Таким чином наступного року наші дівчата будуть грати на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІІВ.