Народження донечки хокеїста «Кременчука» відсвяткували перемогою

18.01.2019, 09:01 Переглядів: 2 256

Кременчужани не лише обіграли «барсів», а й обігнали «Донбас»

Вчора, 17 січня, хокеїсти «Кременчука» змогли взяти реванш у «барсів», обігравши їх на льодовій арені «Айсберг» з рахунком - 6:2. Як повідомля прес-служба ХК «Кременчук», перед грою у нападника «Кременчука» Олексія Зайцева народилася донечка Мілана, і звичайно, партнери хотіли привітати форварда перемогою. В гравців вийшло це зробити в дуже цікавому за змістом матчі, а сам Зайцев відзначився голом і двома результативними передачами.

«Кременчук» – «Білий Барс» 6:2 (0:0, 3:0, 3:2)

Шайби: 1:0 Кисельов (Зайцев, Грицьких), 24:01. 2:0 Толстушко (менш.), 32:11. 3:0 Кисельов (більш.), 39:05. 3:1 Качан (Таран - більш.), 41:47. 3:2 Панов (Арабов), 45:25. 4:2 Зайцев (Красильников, Кисельов), 47:02. 5:2 Красильников (Кисельов, Тютченко), 53:31. 6:2 Кривошапкин (Кисельов - більш.), 56:18.

«Кременчук»: Бояршинов (Гордюшин); Бойових - Шпак, Севрюгин - Горлушко, Хришпенц - Грицьких, Савицький - Толстушко; Тютченко (А) - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Кривошапкин (А) - Кисельов, Ефимочкин - Бельський - Роганов

«Білий Барс»: Кучер (Качула); Гребеник - Таран (К), Васильєв - Ядловський (А), Логач - Грицюк, Гриценко - ; Куцевич (А) - Качан - Лесников, Панченко - Ружников - Бородай, Арабов - Печерських - Панов, Ромахин

Кременчужани почали поєдинок масованими атаками, але надійно грав голкіпер гостей Кирило Кучер, який в цей вечір творив у воротах дива. Тільки в першому періоді він зробив 13 сейвів, і ліквідував виходи в один нуль Гліба Кривошапкіна і Олексія Зайцева. Попри значну перевагу господарів на табло до перерви горіли два нулі.

Але і Кучер був безсилий у другому періоді, коли підопічні Олександра Савицького раз по раз створювали небезпечні моменти біля його воріт. До кінця другої двадцятихвилинки кременчужани зробили рахунок комфортним - 3:0. Дублем відзначився Микола Кисельов, ще голом - Всеволод Толстушко.

Треба віддати належне «Білому Барсу» в заключному періоді, який проявив характер і повернувся в гру, відігравши дві шайби за перші п'ять хвилин. Але кременчужани не дозволили гостям розвинути успіх, і зуміли надалі закинути ще чотири шайби. І примітно, що зіпсувати свято «Кременчуку» не дозволив новоспечений батько Олексій Зайцев, точно пробив по воротах - 4:2! А в завершенні Олексій Красильников і Гліб Кривошапкін, закинувши по шайбі, довели перемогу «Кременчука» до 6:2.

Відзначимо, що Микола Кисельов оформив у матчі 2+3 й обійшов в гонці бомбардирів Віталія Ляльку. Тепер у форварда 45 очок (25+20) очок, і він випереджає донеччанина на три бали.