Хокеїсти «Кременчука» змогли вирвати перемогу в «Крижаних Вовків»

13.01.2019, 15:56 Переглядів: 2 742

Кременчужани «встряхнулися» після поразки від «Білого Барсу»

Сьогодні, 13 січня, хокеїсти «Кременчука» на останніх хвилинах матчу змогли вирвати перемог в матчі з «Кражаними Вовками» - 3:1. У першому періоді Богдан Поліщук зігравши на добиванні відправив першу шайбу в ворота суперника. Довгий час рахунок залишався незмінним, поки на початку третього періоду не помилилися кременчужани - Михайло Бурнатов з передачі Олексія Черемнова зрівняв рахунок. Проте після довгого пресингу Владислав Грицьких проштовхнув шайбу під щиток Микити Глотова - 1:2. За хвилину до завершення гри Олексій Ворона в меншості збільшив перемог - 1:3. Важка, але така необхідна перемога кременчужан в цьому поєдинку.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» - 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

«Крижані Вовки»: Глотов (Власенко); Чикіда - Приваліхін, Давиденко - Фроленко; Черемнов (А) - Дворник (А) - Бурнатов, Овчинніков - Мікульчик (К) - Боронило, Крючьонкін

«Кременчук»: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Шпак, Севрюгин - Горлушко, Хрішпенц - Грицьких, Савицький - Бойових; Тютченко (А) - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Кривошапкін (А) - Кисельов, Поліщук - Роганов - Бельський

Під час матчу хокеїсту "Кременчука" Миколі Кисельову наклали шви на обличчя, проте з травмою він продовжив гру та став співавтором другої переможної шайби.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Вийшов цікавий матч з безкомпромісною боротьбою. Для нас була важка гра - шайба не йшла у ворота суперника. Але змогли дотерпіти до фінальної сирени, переломити хід непростого поєдинку на свою користь і виграти. Суперник нормально грає вже не перший матч і дає бій лідерам чемпіонату вкотре. Всі вже розуміють, що прохідних поєдинків проти них не буде.

- Що очікуєте від наступної зустрічі 17 січня проти «Білого Барса»?

- Важкою і цікавої гри, в якій ми докладемо максимум зусиль для перемоги.