Хокеїсти «Кременчука» втрачають перемогу в матчі з «Білим Барсом» на останніх хвилинах

10.01.2019, 21:16 Переглядів: 2 845

Кременчужани програли першу гру в новому році

Сьогодні, 10 січня, хокейний клуб "Кременчук" зіграв першу гру в новому 2019 році, суперником підопічних Олександра Савицького був "Білий Барс". На жаль, наші гравці не змогли втримати перемогу.

"Кременчук" - "Білий Барс" - 4:5 (1:0, 2:1, 1:4)

Шайби: 1:0 Кривошапкін, 16:27; 2:0 Ворона (Кисельов, Фурса), 23:58; 3:0 Бойових (Зайцев, Кисельов - більш.), 38:43; 3:1 Тимченко (Ружніков, Ядловський), 38:57; 3:2 Качан (Таран, Лєсников - більш.), 42:37; 3:3 Таран (Качан - більш.), 45:15; 3:4 Панченко (Васильєв, Ружніков), 50:28; 4:4 Кисельов (Зайцев), 52:28; 4:5 Арабов (Тимченко, Ружніков), 58:40

Кременчук: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко - Шпак, Севрюгин - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький - Грицьких; Тютченко (А) - Кривошапкін (А) - Ципнятов, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Фурса - Кисельов, Поліщук - Красильников - Шиманський

Білий Барс: Кучер (Качула); Гребеник - Таран (А), Васильєв - Ядловський (А), Логач - Грицюк, Гриценко; Куцевич - Качан - Лєсников, Панченко - Ружніков - Бородай, Арабов - Печерських - Тимченко (К), Панов - Ромахін

Поєдинок команди почали нарівні, попутно створюючи моменти біля воріт своїх опонентів. Однак, відкрити рахунок господарі "Айсберга" змогли ще до першої сирени - Гліб Кривошапін красиво прошив Кирила Кучера і записав на свій рахунок 9 шайбу в поточному розіграші УХЛ-Парі-Матч.

У другому періоді кременчужани змогли двічі збільшити свою перевагу і дати непогану заявку на перемогу в цьому матчі - точними кидками відзначилися Олексій Ворона і Олександр Бойових, а Микола Кисельов записав на свій рахунок два асистентських бали. Відповісти "барси" змогли тільки під завісу другої двадцятихвилинки, коли капітан команди Євген Тимченко позбавив Микиту Гордюшина надії на сухий поєдинок.

Найнапруженішим і найрезультативнішим став третій період. «Білому Барсу», який поступався в рахунку 1:3, вдався неймовірний камбек - спочатку рахунок на табло зрівняли Юрій Качан і Павло Таран, а потім Ярослав Панченко і зовсім вивів свій клуб вперед.

І хоч кращий бомбардир "городян" Микола Кисельов знову зрівняв шанси команд на перемогу, зробивши рахунок 4:4, але Богдан Арабов закинув п'яту переможну шайбу білоцерківців в цьому матчі і поставив крапку в принциповому поєдинку.

4:5 і це перша перемога «Білого Барса» над «Кременчуком» в поточному розіграші УХЛ - Парі-Матч. Таким чином кременчужани з 62 очками ділять другу сходинку в турнірній табіце з «Донбасом», а «Білий Барс» з 30 очками залишається на четвертій позиції.