Хокеїсти «Кременчука» в битві лідерів видираються на верхівку турнірної таблиці

18.10.2018, 21:17 Переглядів: 2 690

Кременчужани продовжують переможну серію до 9 ігор та наносять першу поразку "Дніпру" в основний час

Сьогодні, 18 жовтня, кременуцькі хокеїсти втримали перемогу у матчі з лідером - херсонським "Дніпром". Підопічні Олександра Савицького продовжують переможну серію до 9 ігор та наносять першу поразку "Дніпру" в основний час.

«Дніпро» - «Кременчук» - 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 Кисельов (Хрішпенц), 38:39; 0:2 Ворона (Савченко), 56:35; 1:2 Коляда (шостий польовий), 58:36

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Пугачов, Сірченко - Шпак, Матусевич - Будько; Бондаренко - Коляда - Янішевський, Золотухін - Коваленко - Жвачкін, Найдьонов - Мацейко - Макарицький, Тимченко - Брага - Болотин

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бєльський, Горлушко - Боєвих, Савицький - Хрішпенц; Тютченко - Красильников - Муртищев, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук

Команди підтвердили статус лідерів чемпіонату ще на старті поєдинку, коли протягом всього першого періоду команди боролися на кожному клаптику майданчика і не давали противникові відзначитися у свої воротах. Варто відзначити блискучу гру голкіперів Олега Петрова і Микити Гордюшина, які надійно захищали свої володіння, не дозволяючи відкрити рахунок в матчі.

Нулі на табло залишалися аж до кінця другої двадцятихвилинки, коли Микола Кисельов все-таки зміг скористатися помилками херсонців в обороні й відправити шайбу точно у верхній кут воріт Олега Петрова.

Третій період команди провели так само активно і напружено, однак закинуті шайби вболівальники побачили лише під кінець періоду - спочатку Олексій Ворона збільшив перевагу своєї команди...

а потім капітан «Дніпра» Микола Коляда зміг повернути херсонців в гру.

Але часу і сил не вистачило дебютанту чемпіонату, щоб перевести гру в овертайм.

Таки чином «Кременчук» з 26 очками займає перше місце в турнірній таблиці, а «Дніпро» з 25 балами опускається на друге місце.

Наступний матч підопічні Олександра Савицького зіграють на виїзді у Харкові. Матч з "Динамо" відбудеться 20 жовтня о 13.50.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: УХЛ