«Кремінь» вириває три очки в «Енергії» Нова Каховка

22.09.2018, 17:53 Переглядів: 2 960

Кременчужани продовжуюь очолювати турнірну таблицю

22 вересня футболісти «Кременя» додали ще одну перемогу у свою скарбничку. «Синьо-білим» лише у другому таймі вдалося вирвати три очки у новокаховської «Енергії». Розпечатати ворота «Енергії» «Кременю» вдалося лише у другому таймі. Денис Бєлоусов відкрив рахунок на 62 хв, а Костянтин Черній вже в доданий арбітром час подвоїв рахунок.

"Кремінь" - "Енергія" - 2:0

Голи: Бєлоусов 62, Черній 90+3

"Кремінь": Котляров, Бичков, Ентін, Мурашов (Сидоренко, 76), Вовкодав (Яцик, 47), Серденюк, Богданов, Павлик, Степанчук (Бєлоусов, 57), Черній (Куць, 90+3), Піскун (Курелєх, 90+3). Запасні: Олійник, Ченбай. Головний тренер: Ігор Столовицький

"Енергія": Логовський, Плутенко (Россохатий, 46), Шевченко, Махнєв, Грабець, Росляков, Дедяєв, Бондаренко, Прокіпчук (Зінатулін, 64), Вакулінський (Бесараб, 74), Бочак. Запасні: Зелінський, Жуков. Головний тренер: Олег Федорчук

Перед матчем на стадіоні «Кремінь-Арена» ходила невелика делегація в однакових блакитних футболках. Хто вони? активні вболівальники «Кременя» чи то якийсь гурт? Але ні, це була делегація з міста-побратима Бердянська на чолі з мером Бердянська, яка приїхала привітати Кременчук з Днем міста та завітали на футбол. Віп-трибуна була заповнена не лише гостями з Бердянська, а й чиновниками з Кременчуцької міської ради: секретар Юрій Гриценко, віце-мери Дмитро Кравченко та Володимир Пилипенко.

Попри фестиваль «Солодкий Кременчук», який тривав на площі Перемоги на стадіоні зібралося багато людей. Команду «синьо-білих» на поле виводив капітан Владислав Піскун, адже травмований Сергій Ченбай залишився на лавці запасних.

Футболісти «Кременя» при майже заповнених трибунах намагалися подарувати вболівальникам перемогу і вже з перших хвилинах матчу показували хто тут господар поля. На 30 хвилині Сергій Степанчук зіграв на добиванні й відправив м’яч у ворота, але арбітр не зарахував гол вказавши на положення поза грою. «Енергія» намагалася відбиватися, навіть Бондаренко струснув поперечину воріт кременчужан.

У другому таймі «Кременю» з реалізацію щастило більше. Після розіграшу кутового й скидки у штрафний Денис Бєлоусов відкрив рахунок на 62 хвилині. «Енергія» кинула всі сили в атаку забивши про оборону, цим і скористалися господарі. На довгий пас Ентіна стартував Костянтин Черній, вискочив сам на сам і перекинув воротаря - 2:0. Чергова перемога кременчужан й «Кремінь» продовжує очолювати турнірну таблицю. До речі, «Кремінь» та першоліговий «Колос» у цьому сезоні ще жодного разу не зазнавали поразок.