«Кремінь» без проблем розібрався з «Миром»

15.09.2018, 18:01 Переглядів: 5 245

Кременчужани продовжили шлях непереможних, тепер серія без поразок - 9 матчів. "Кремінь" без поразок завершив перше коло чемпіонату

15 вересня футболісти «Кременя» перемогли «Мир» з рахунком 2:0 та завершили перше коло чемпіонату на 1 місці турнірної таблиці, при цьому не зазнавши жодної поразки.

«Кремінь» - «Мир» - 2:0

Голи: Ентін 11, Мурашов 53

«Кремінь»: Котляров, Ченбай, Ентін, Бичков, Черній, Павлик, Вовкодав, Астахов, Мурашов, Степанчук, Піскун. Запасні: Олійник, Яцик, Курелєх, Серденюк, Богданов, Бєлоусов, Сидоренко, Куць. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Мир»: Онопко, Болобан, Бринько, Томенко, Мілєсін, Цибульський, Шестіпалов, Малєй, Кривич, Савченко, Бойко. Запасні:  Гордецький, П’ятов, Глущенко, Голядинець, Адаменко, Чернецький, Волков. Головний тренер: Олександр Сапельняк

На початку гри гості шляхом фолу зупинили Євгена Мурашова, який нісся до воріт «Миру». Виконувати штрафний пішли Сергій Степанчук та Юрій Павлик. Сергій навісив у штрафну, де Черній з Піскуном розіграли головою між собою м’яч та віддали Ентіну. Дмитро, на жаль, пробив вище воріт. А вже за хвилину той же Степанчук після розіграшу кутового віддав пас Ентіну і тут Дмитро без помилок головою відправив м’яч у ворота.

Тренерський штаб «Кременя» ще у першому таймі провів змушену заміну – в ігровому моменті Ернест Астахов отримав травму й на плечах лікаря покидав поле.

Вже у перерві його забрала швидка. Забігаючи на перед скажемо, що після гри Ернест шкульгаючи повернувся на стадіон.

До перерви «Кремінь» міг збільшити рахунок, але Черній та Степанчук пробили повз ворота гостей. «Мир» на чисельні атаки кременчужан змогли відповісти лише кількома неточними ударами.

У другому таймі «Кремінь» продовжив облаву на ворота «Миру». Юрій Павлик правим флангом здійснив швидкий забіг та віддав пас на дальню стійку де якраз знаходився неприкритий захисниками Євген Мурашов. Євген потужним ударом відправив м’яч у ворота таким чином подвоївши рахунок у матчі. На 76 хвилині Павлик скинув м’яч на Костянтина Чернія, який прострелив у дальню дев’ятку, екс-голкіпер «Кременя» Віталій Онопко лише кінчиками пальців зміг доторкнутися до м’яча, але арбітр вказав на положення поза грою.

Після гри тренер «Кременя» Сергій Свистун розповів, що за попередньою інформацією в Ернеста обійшлося без серйозної травми, але говорити ще зарано, адже повинна зійти пухлина. Щодо гри тренер традиційно подякував гравцям за гру.

- Спасибі хлопцям та вітаю всіх з перемогою, - зазначив тренер Сергій Свистун. - Основне хлопці витримали, що ми їх прохали перед грою з Ігорем Михайловичем (головним тренером - ред.). Звичайно, мабуть, як і будь-якому тренеру хотілося щоб виконавча майстерність була кращою. Значить є фронт роботи, будемо працювати.

"Металург" - "Реал Фарма"

Наступну гру "Кремінь" також зіграє вдома. Матч відбудеться 22 вересня з "Енергією" о 16.00.

Автор: Альона Душенко Фото: Александр Попенко