«Нафтохімік» дарує чергову перемогу кременчуцьким вболівальникам

16.07.2018, 09:02 Переглядів: 3 590

На власному полі «Нафтохімік» переміг «Авангард»

Футболісти «Нафтохіміка» завоювали чергову перемогу в чемпіонаті Полтавщини. 15 липня «Нафтохімік» на своєму полі «всуху» обіграв «Авангард» з Яресьок. Матч завершився з рахунком – 3:0.

«Нафтохімік» (Кременчук) - «Авангард» (Яреськи) 3:0

Голи: Мулиндін 35, Дехтяр 60, Міславський 74

«Нафтохімік»: Нестеренко, Ларіонов, Лапатнюк, Балакший, Харипон, Самарчев, Метельський, Чернявський, Голубенко, Миславський, Мулиндін. Запасні: Боровець,Дехтяр, Мороз, Руденко. Старший тренер: Мирослав Смакула, тренер: Сергій Маклаков. Начальник команди: Едуард Харченко.Президент: Василь Хоменко

«Авангард»: Гірка, Авдієнко, Тимко, Айвазян, Фісенко, Жаріков, Шийко, Брюшко, Скубій, Рукавиця, Болітко. Запасні: Шепек, Мельченко, Зінченко, Торгунов, Дрофіч, Якимець, Рішонок. Тренер: Анатолій Шеремет

Команди без «розвідки» розпочали наступ на ворота суперника. Перший гол вболівальники побачили лише під кінець першого тайму, коли Євген Мулиндін потужним ударом зі штрафного пробив у ближню дев’ятку – 1:0.

Після перерви господарі продовжили обвалу воріт «Авангарду» і на 10 хв змусили серця вболівальників битися частіше, але на жаль збільшити перевагу не вдалося. За кілька хвилин зірвати оплески стадіону вдалося Руслану Дехтяру, який вийшовши на заміну відзначився у ворота гостей  2:0. Останню крапку в матчі поставив Олександр Міславський, який за допомогою партнерів обіграли захист та голкіпера Яресьок. Міславський потужним ударом пробив у ближній кут воріт – 3:0.

Юнацька команда «Нафтохімік» також перемогла своїх однолітків з рахунком – 2:1.

Юнаки

Два наступних матчі «Нафтохімік» зіграє на виїзді: 21 липня з «Зорею», а 29 липня з «Локомотивом». 5 серпня відбудеться домашній матч на стадіоні «Нафтохімік», коли кременчужани приймуть «Харчовик».