5 золотих та 2 срібні медалі завоювали кременчужани на Кубку України

2.07.2018, 11:01 Переглядів: 2 080

Вітаємо наших спортсменів

30 червня на міському стадіоні Бахмута Донецької області завершився Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької філії «Інваспорту».

Кременчуцькі легкоатлети успішно виступили на змаганнях – вибороли 5 золотих та 2 срібні медалі.

Володаркою Кубку України в бігу на дистанціях 100 та 200 м стала МСУМК Наталія Кобзар (жінки, змагальний клас Т-37), технічні результати якої дали можливість включити спортсменку до заявки на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед паралімпійців, який відбудеться наприкінці серпня у Німеччині.

Серед чоловіків із важкими наслідками ДЦП дві золоті медалі у бігу на 100 та 400 метрів завоював МСУ Владислав Косюк, крім того у нього срібна медаль у бігу на 200 м.

У штовханні ядра серед чоловіків у наших земляків 2 медалі: змагальний клас F-12 - золота у МСУМК Андрія Голівця, змагальний клас F-20 – срібна медаль у КМСУ Олександра Ярового.

Кременчуцькі спортсмени продовжать боротьбу за путівки на чемпіонат Європи з 9 по 12 липня на чемпіонаті України з легкої атлетики серед паралімпійців.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Кременчуцька філія «Інваспорту»