Кременчуцька дзюдоїстка Поліна Мусіхіна завоювала бронзу Чемпіонату України

10.06.2018, 14:07 Переглядів: 2 277

Вітаємо нашу спортсменку з вдалим виступом в чемпіонаті

Дзюдоїстка з Кременчука Поліна Мусіхіна звоювала бронзову медаль на Чемпіонаті України серед юнаків і дівчат до 16 років. Вихованка "Кремень дзюдо" змагалася у Києві з 6 по 7 червня. Як повідомляє прес-служба "Кремень-дзюдо", глядачі отримали широку палітру вражень - боротьбу світла й тіні у поєдинках, емоції спортсменів і їхніх палких шанувальників, яскраві фарби та проникливі ноти урочистого відкриття змагань.

Національна першість зібрала майже 550 учасників з 24 регіонів України. Змагання проходили на чотирьох татамі під дахом добре знайомого дзюдоїстам легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Єдину медаль для збірної Полтавської області змогла здобути вихованка СК "Кремень Дзюдо" Поліна Мусіхіна. Став бронзовою призеркою у ваговій категорії до 52 кг.

До фінального блоку не змогли потрапити Сергій Заболотний вагова категорія до 73 кг - посів 7 місце та Андрій Сердюк в.к. до 81 кг заняв 9 місце.