Кременчужанин Максим Сергєєв - чемпіон Європи з панкратіону

5.06.2018, 12:02 Переглядів: 4 594

Попереду нашого спортсмена чекає чемпіонат світу, який відбудеться у Білорусі. Максим Сергєєв на фото ліворуч

Кременчуцький боєць Максим Сергеєв завоював золото на чемпіонаті Європи з панкратіону серед чоловіків. Змагання відбулися з 29 по 31 травня у Зренянин (Сербія).

У складі збірної України змагався спортсмен з Кременчука Максим Сергєєв. Спортсмен СК STORM у ваговій категорії 84 кг завоював золоту нагороду.

На шляху до золотої медалі Максим переміг в 1/8 спортсмена з Молдови по балам, в 1/4 спортсмена з Азербайджану достроково. У півфіналі по балах переміг спортсмена з Росії, а у фіналі переміг по балах білоруса у доданий арбітром час.

У командному заліку збірна України стала переможцем континентальної першості. Наші спортсмени 16 разів піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Відзначимо, що загалом у двох розділах було розіграно 24 комплекти нагород.

Попереду найважливіший старт сезону – чемпіонат світу 2018 року, який на початку листопада прийматиме Білорусь.