Команда Кременчука з настільного тенісу стала бронзовим медалістом чемпіонату України

24.05.2018, 07:07 Переглядів: 2 323

У кременчужан залишається шанс увійти до вищої ліги

З 16 по 20 травня у Чернігові відбувся заключний IV тур чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд в І Лізі.

Кременчук представляла команда «Кремінь» із вихованців КДЮСШ № 1, Кандидатів у Майстри спорту України: Пономаренко Сергія, Скринпника Олександра, Мороза Костянтина та Марущака Віталія.

В сезоні 2016-17 в регіональній лізі команда «Кремінь» посіла 1 місце та здобула єдину путівку в першу лігу. В дебютному сезоні І ліги 2017-2018, який проходив в 4 тури ( І тур м. Одеса 3 місце, ІІ тур м. Чернігів 5 місце, ІІІ тур м. Львів 1 місце, IV тур м. Чернігів 4 місце) за круговою схемою серед 12 команд із різних міст України, у підсумку команда «Кремінь» виграла бронзові медалі, з чим ми їх і вітаємо.

- Завданням тенісістив було закріпитися в І лізі, - розповів тренер Сергій Казарян, - але в ході змагань ми зрозуміли, що можемо поборотися за призові місця (в підсумку 3 місце, - ред.).

Команди, які зайняли 1 та 2 місце виходять до вищої ліги. У кременчужан залишається шанс увійти до вищої ліги, якщо одна із команд відмовиться виступати.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: facebook.com Фото: Кременчуг Кдюсш Виктория Чингаева