Кременчуцькі рибки до обласної скриньки принесли 5 золотих та 4 срібні медалі

18.04.2018, 12:02 Переглядів: 2 365

Вітаємо наших юних плавців:)

З 10 до 13 квітня у Кам'янському (Дніпропетровської обл) відбулися фінальні змагання з плавання ХХV всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю. За інформацією прес-служби КДЮСШ-1, змагання присвячені 27-й річниці незалежності України. В змаганнях взяли участь 169 юних спортсмени з 22 областей України та Києва. Плавці змагались в двох вікових групах старшій (2003 та 2004 р.н.) і молодшій (2005,2006 та 2007 р.н.) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату,вадами зору і вадами розумового і фізичного розвитку.

Команду Полтавської області представляли 12 спортсменів (6 з Полтави, 2 спортсмени з Горішніх Плавнів та 4 спортсмени з Кременчука - вихованці КДЮСШ №1).

До програми змагань входили дистанціїї 50, 100 метрів на спині, 50, 100, 200 метрів вільним стилем, 200 метрів комплексне плавання, 50, 100 метрів брас та 50 метрів батерфляем.

Кременчужани, під керівництвом тренера Анни Келембет, до обласної скриньки принесли 5 золотих та 4 срібні медалі:

• Кирило Панцюк (S-2, ОРА) завоював дві срібні нагороди на дистанціях 50 та 100 метрів на спині і золоту нагороду на дистанціїї 50 метрів вільним стилем підтвердивши свій І спортивний розряд
  • Євгеній Близнюк (S-3, ОРА) виборов золото на дистанціїї 100 метрів на спині та вперше виконав норматив ІІ спортивного розряду.
  • Софія Хилимендик (SВ-4, ОРА), Майстер спорту України, виборола дві золоті нагороди на дистанціях 50,100 метрів брасом.
  • Єлизавета Сухенко (вади зору) стала чемпіонкою на дистанціїї 100 метрів на спині та срібною призеркою на дистанціях 50 метрів вільним стилем і 50 метрів на спині.

- Вітаємо наших юних спортсменів з перемогою на всеукраїнських змаганнях. Побажаємо їм успіхів та досягнення вершин у спорті. Так тримати! - зазначила тренер вищої категорії з плавання КДЮСШ №1 Анна Келембет.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: КДЮСШ №1