29 нагород на 14 спорстменів: кременчуцькі силачі відзначилися на «Open Sparta Championship UPC»

21.02.2018, 11:26 Переглядів: 4 837

Кременчук представили спортсмени клубу «Атлетік»

17 лютого у Хоролі відбувся чемпіонат Полтавської області з окремих вправ пауерліфтингу UPC «Open Sparta Championship UPC»: жиму лежачи та станової тяги, підйому штанги на біцепс, екстремального жиму.

Кременчук представили 14 спортсменів зі спортивного клубу «Атлетік», вони показали гарний результат та стали призерами та чемпіонами області.

• Корольов Володимир (99 кг) - вижав вагу штанги (145 кг) зайняв перше місце в категорії Masters
  • Шпак Олександр (105 кг) - вижав вагу штанги (175 кг) зайняв перше місце в відкритій віковій категорії (Open) та (Masters) та в абсолютній першості третє місце