Кременчужанин виграв бронзу на Чемпіонаті України з легкої атлетики

12.02.2018, 13:01 Переглядів: 2 283

Артем Матвєєв у стрибках у довжину поступився лише двом спортсменам, які старші за нього на два роки

У Сумах в манежі Сумського державного університету завершився головний старт зимового національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України у приміщенні.

19-річний кременчужанин Артем Матвєєв виграв бронзову медаль у стрибках у довжину серед чоловіків до 23 років. Фінальний результат Артема склав 7.17 метрів. Він поступився лише двом спортсменам, які старше за нього на два роки. Найкращий результат змагання – 7.83 метра.

Командний залік чемпіонату, і серед дорослих, і серед молоді, і у багатоборстві, виграла Київська область. Про це повідомляє сайт федерації легкої атлетики України.

Наступної неділі у Києві відбудеться завершальний старт національного зимового сезону – Кубок України.

Автор: Дмитрий Гирич Джерело фото: з архіву