Єлизавета Каланіна завоювала Континентальний Кубок залишивши суперниць позаду

5.02.2018, 08:10 Переглядів: 2 675

Дзюдоїстка набирає форму після травми

4 лютого в Одівелаш (Португалія) відбувся Відкритий Континентальний Кубок з дзюдо серед жінок. Змагання проходили напередодні старту олімпійської кваліфікації, яка почнеться вже через 4 місяці. Згідно з попередніми заявками, 159 спортсменок з 20 країн змагатимуться за звання кращої.

Кременчужанка Єлизавета Каланіна змагалася у ваговій категорії +78 кг. Вихованка СК «Легіон», яка займається під керівництвом тренера Василя Волошина залишила за собою усіх суперниць та стала переможницею континентальної першості.

До виходу у фінальні поєдинки наша спортсмена перемогла дзюдоїстку з Португалії.

У півфіналі Єлизавета перемогла японку Хікару Кодама.

Вже у фіналі кременчужанка зустрілася з Галиною Тарасовою. Тут, у бою між співвітчизницями, сильнішою була вихованка СК «Легіон». Єлизавета Каланіна стала переможницею континентальної першості.