«Донбас» дотиснув «Кременчук» у Броварах

11.01.2018, 11:03 Переглядів: 2 244

Кременчужани не змогли втримати перевагу

10 січня в броварському «Терміналі» хокейний клуб «Кременчук» поступився в центральному матчі лідеру першості - донецькому «Донбасу» 2:5. Кременчужани з 44 очками після 24 ігор залишилися на третьому місці в турнірній таблиці, і 13 січня о 16:00 в Броварах зіграють з білоцерківським «Білим Барсом».

«Кременчук» - «Донбас» - 2:5 (2:3, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Чернишенко (Алексанян, Красильников), 01:52, 2:0 Бойков (Карпенко, Рубан), 02:23, 2:1 Кузьмик (Лялька, Коренчук), 06:19, 2:2 Свищев (Мазур, Ворона), 08:16, 2:3 Матвієнко (Кузьмик, Денискин - більш.), 18:25, 2:4 Кузьмик (Коренчук), 30:15, 2:5 Коренчук (Кузьмик, Влад), 46:17.

Кременчук: Власенко (Петленко с 8:16); Рубан - Карпенко (К) - Бойков (А), Роганов - Козачук; Чернишенко (А) - Красильников - Алексанян, Грицких - Боєвих; Ефімочкин - Шах - Шиманський, Горлушко - Савицький; Крючонкін - Поліщук, Наливайко.

Донбас: Дьяченко (Дуве); Коренчук (А) - Кузьмик - Денискин, Александров - Матвієнко; Лялька (А) - Захаров (К) - Костиков, Ординський - Ігнатенко; Мостовой - Коваленко - Новіков, Григор'єв - Фірсов; Свищев - Мазур - Ворона, Шпак – Влад.

З перших секунд матчу ігровою перевагою заволодів ХК «Кременчук» і зумів реалізувати дві закинуті шайби - з перервою у 31 секунду відзначилися Дмитро Чернишенко і Антон Бойков. Цікаво, що новачок «Кременчука» Антон Рубан, який перейшов в 2018 році з «Донбасу», почав поєдинок в першій ланці і відзначився результативною передачею в другому голі. Але ворота Микити Петленко недовго залишалися сухими - на шостій хвилині форвард «Донбасу» Сергій Кузьмик точним ударом скоротив розрив між командами. В середині першого періоду Ярославу Свищеву, в результаті швидкої атаки, вдалося зрівняти рахунок, після чого місце в воротах господарів зайняв Віталій Власенко. Дуже невдало для номінальних господарів завершилося перша в поєдинку меншість, коли захисник донеччан Філіп Матвієнко під кінець першої двадцятихвилинки скористався чисельною перевагою і вивів свою команду вперед.

Перша половина другої двадцятихвилинки пройшла без закинутих шайб, незважаючи на тиск кременчужан. На екваторі поєдинку, з передачі Іллі Коренчука, Сергій Кузьмик подвоїв перевагу «Донбасу».

Заключний період «Кременчук» почали з активних атак, проте Богдан Дьяченко неодноразово рятував свою команду. Зниженням швидкостей в поєдинку зумів скористатися один з кращих форвардів «Донбасу» Ілля Коренчук, встановивши остаточний рахунок матчу 2:5.

Головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький:

- Нам ще не вистачає майстерності, щоб впевнено себе почувати, навіть ведучи в рахунку з такою командою як «Донбас».

Дебют Антона Рубана важко оцінити - він ще не в повній мірі готовий, набирає форму. По сьогоднішній грі поки важко судити. У будь-якому випадку це питання часу.

З приводу домашніх ігор на «Айсбергу» - коли переїдемо, тоді і зіграємо. Тому що важко щось прогнозувати.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: XSPORT.ua