На Полтавщині розкопали уламки античної амфори

30.06.2019, 10:12 Просмотров: 1 684

 

Також знайшли рештки місцевого ліпного посуду скіфської доби та глиняну обмазку

Фото: Oksana Doroshenko

24 червня в урочищі Барвінкова гора на Більському кладовищі розкопали уламки античної амфори. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив директор Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігор Корост.


Група археологів під керівництвом Дениса Гречка за сезон виявила та дослідила вже 14 поховань ґрунтового могильника скіфського часу. Крім амфори у той день знайшли також рештки місцевого ліпного посуду скіфської доби та глиняну обмазку.


- Прокинулася раненько та й поїхала на гору височеньку. Спершу мені дістався скелетик поважним віком, намагалася дуже обережно його розчищати, дякую дівчатам за цінні поради і навчання. А потім розчищали господарську яму. У ній знайшли уламки античної амфори, рештки місцевого ліпного посуду скіфської доби та глиняну обмазку. Насправді це неймовірне відчуття, коли лопатою наштовхуєшся на щось тверде, починаєш акуратно діставати, а там — розвал античної амфори, - поділилася у соцмережі учасниця V Міжнародної літньої польової археологічної школи Оксана Дорошенко.


Автор: Руслана Горгола Источник фото: facebook.com
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх