В Україні заявили, що у серіала «Чорнобиль» може з'явитися шоста серія

25.06.2019, 18:01 Просмотров: 1 911 Комментариев: 2

 

Але продюсер і сценарист серіалу Крейг Мазін це спростував

На сторінці у Фейсбуці Управління туризму та промоцій Київської міської держадміністрації з'явилося повідомлення про те, що творці серіалу «Чорнобиль» обговорюють можливість створення шостої серії відомого п'ятисерійного шоу. Ось про що йшлося у повідомленні:


Цікавий факт, про який ми також дізналися на прес-турі до Чорнобильської зони від Сергія Мирного (командира радіаційної розвідки, який приймав участь у складанні перших карт радіаційного забруднення після аварії на ЧАЕС), за його словами, творці міні-серіалу «Чорнобиль» обговорюють можливість повернутися до Києва та Чорнобильської зони щоб зняти 6 епізод – документальну серію, про те, як виглядає Чорнобильська зона 30+ років після катастрофи і взяти інтерв‘ю зі свідками аварії на ЧАЕС.


Українські ЗМІ одразу підхопили цю новину та масово написали про те, що популярний серіал може продовжитися. Журналіст Остап Яриш у соціальній мережі Twitter звернувся до творця серіалу Крейга Мазіна з питанням щодо продовження проекту:


- Доброго дня! Українські ЗМІ пишуть, що ви плануєте зняти шостий епізод «Чорнобиля», який стане документальним фільмом про зону відчуження. Це правда? Чи не могли б ви розповісти більше?


На що продюсер і сценарист серіалу Крейг Мазін лаконічно відповів:


- Це неправда.


 


Цим він підтвердив, що шостої серії «Чорнобиля», який викликав справжній туристичний бум в Україні, не планують знімати.

Теги: Чернобыль

Комментарии: 2

297
25 июня 2019 19:43

Скоро у нас будет реалити шоу "Чернобыль", когда Белановский ГОК заработает на полную силу.


+7
474
25 июня 2019 20:23

HBO, интересноб в курсе, что будут снимать шестую серию?


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх