Кременчуцьку «Театральну весну» відкрила «Замарашка» – Попелюшка-ЗК

23.03.2017, 14:30 Просмотров: 2 017

Кременчуцьку «Театральну весну» відкрила «Замарашка» – Попелюшка-ЗК

Це серйозна вистава про долю дівчаток, ув'язнених колонії для неповнолітніх, які вже не вірять у казки зі щасливим кінцем, але ще мріють про світле майбутнє

Фото: Александр Попенко

22 березня, у Кременчуці стартувало справжнє свято Мельпомени - фестиваль «Театральна весна», що завершиться 1 квітня капусником. Протягом 10 днів на сцені МПК різні театри поставлять 12 вистав!
 

Відкрила цьогорічний фестиваль справжнісінька «Замарашка» - вистава Народного театру «Арлекін», поставлена режисером Тетяною Широкою за п'єсою Януша Гловацького. Прем'єра «Замарашки» відбулась 27 лютого в актовій залі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренко. 

 

Це серйозна вистава про долю дівчаток, ув'язнених колонії для неповнолітніх, які вже не вірять у казки зі щасливим кінцем, але ще мріють про світле майбутнє. Одного разу до них заїхав іменитий режисер - знімати репортаж про в'язницю. Працюючи над матеріалом, він дізнався, що дівчата готують постановку «Попелюшка», а виконавиця головної ролі «сидить» ні за що, за примхою матері. Ось така «попелюшка». Просто у матері з'явився молодий коханець, який задивлявся на пасербицю і мама не придумала нічого кращого, ніж звинуватити дочку в крадіжці та засадити до буцегарні...

 

Цю своєрідну історію Попелюшки з колонії зіграли учні ліцею «Політ» при Кременчуцькому педколеджі та студенти коледжу, для більшості з яких - це перша вистава. Вийшло по-дорослому.

 

Розклад усіх наступних вистав можна побачити тут.

 

Автор: Руслана Горгола Фото: Александр Попенко
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх