Лікувати, чи почекати?

7.09.2022, 10:00 Переглядів: 1 858

 

Нові, сучасні методи лікування, дозволяють вилікувати хвороби хребта чи суглобів, не вдаючись до оперативного лікування та без перебування в стаціонарній клініці

PRP-терапія ((Patelet Rich Plasma) може бути альтернативою оперативному методу лікування при захворюваннях хребта і суглобів. Цей метод практично не травматичний, дає хороші результати, що в подальшому може виключити необхідність оперативного втручання.
В даний час лікування суглобових захворювань може бути більш ефективним, причому без прийому значних доз знеболювальних і протизапальних препаратів. Метод, який відновлює опорно-рухові функції - плазмотерапія, або плазмоліфтинг суглобів. Дія процедури при таких патологіях, як запалення суглобів, артроз, остеохондроз, дефекти кісткової тканини, спазми м'язових волокон, виключно позитивна.
Величезний плюс Plasma LIFT в тому, що він дозволяє вилікувати хворобу, не вдаючись до оперативного лікування, при цьому немає необхідності перебування в стаціонарній клініці. Пацієнт веде звичний для нього спосіб життя, періодично відвідуючи клініку для чергової процедури, а також для контролю ефективності лікування.
PRP (плазмоліфтінг) прискорює регенерацію тканин, покращує їх живлення за рахунок активації обмінних процесів і прискореного розвитку капілярної мережі в місці ін'єкції.
Таке лікування безпечне, воно не провокує розвитку алергічної відповіді організму, а також підходить для пацієнтів практично будь-якого віку.
Не давайте захворюванням хребта і суглобів розвиватися далі! 14 вересня приходьте на прийом до головного лікаря Центру захворювань хребта і суглобів Владимирова Романа Романовича за адресою: м.Кременчук, вул. лікаря Богаєвського, 13/1, 1 поверх, кабінет 4.
Інформація та запис на прийом за телефонами: 073-431-31-03, 066-431-31-03.
Детально і доступно про захворювання хребта та суглобів, а також про методи лікування можна прочитати на офіційному сайті Центру вертебрології доктора Владимирова: www.spinanebolit.com.ua Ліц. МОЗ України АЕ 571070

Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх