Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 28.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна201305
Кременчук257
Хворі:
Україна108856
Кременчук63
Одужало:
Україна88453
Кременчук186
Померло:
Україна3996
Кременчук8

Герой України Тетяна Корост: «Довіряю людям діла і особисто – колезі-аграрію, народному депутату Олегу Кулінічу»

15.09.2020, 10:00 Переглядів: 597

 

До команди партії «Довіра» долучилась Герой України і керівник фермерського господарства «Еко-Маяк» Тетяна Корост.

«Чому я сьогодні обрала партію «Довіра»? Бо довіряю людям слова, людям діла і особисто – колезі-аграрію, народному депутату України Олегу Кулінічу. Мені подобаються лідери, які менше говорять, а більше роблять. А найважливішим для мене є те, що на місцевому рівні створена партія, яка знає проблеми людей і знає шляхи їх вирішення», - зазначила вона у своїй заяві.


Тетяна Корост переконана – саме в органах місцевого самоврядування повинні напрацьовуватись ініціативи до законів, і тільки за таких умов буде баланс в політиці, а значить – і в усій країні.


«Напередодні виборів нам усім важливо задуматись – кому ми зможемо доручити своє майбутнє, свою долю. І це неможливо зробити без Довіри», - вважає Тетяна Корост.


Все життя Тетяни Корост тісно пов’язане з громадською роботою та з аграрним бізнесом.


«Я вдячна людям, що довірили мені бути депутатом двох скликань Котелевської районної ради, чотирьох скликань Полтавської обласної ради. І нині завдяки довірі виборців я – депутат Котелевської селищної ради. Чи не найважливішу довіру в своєму житті я отримала 33 роки тому від членів колективного сільгосппідприємства, коли була обрана на посаду голови господарства «Маяк» (згодом реорганізованого в ТОВ «Агрофірму «Маяк»). Дякуючи довірі і підтримці людей, в складних умовах реформ, мені вдалося не тільки зберегти господарство, а й розбудувати його, вивести в число найуспішніших агропідприємств України», - нагадала вона.


Окрім роботи в аграрній сфері, Тетяна Корост працювала на державній службі, майже  чотири роки очолювавши Котелевську РДА.


За період її перебування на державній посаді в усіх селах району були відкриті заклади дошкільного виховання, а візитною карткою району на той час стали: капітально відремонтований ДНЗ «Пролісок» в селищі Котельва на 250 місць, з добудовою басейну і танцювального залу, капітально відремонтований палац дозвілля «Скіфія» в центрі Котельви, нововідкрите відділення територіального центру для одиноких пристарілих людей в селі Велика Рублівка та  багато інших соціально-важливих об’єктів.


«За мого керівництва район систематично посідав перші місця в рейтингу соціально-економічного розвитку. Але найбільшим своїм досягненням я все ж вважаю запровадження здорового харчування дітей в школах та дитсадках району на основі натуральних продуктів  від місцевих виробників, що дало можливість значно зменшити рівень хронічних захворювань серед учнів та вихованців закладів», - переконана Тетяна Михайлівна.


  


Нагадаємо, що раніше про намір балотуватися від «ДОВІРИ» заявили нинішній голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, мер Миргорода Сергій Соломаха, міський голова Зінькова Сергій Максименко, міський голова Лохвиці Віктор Радько, голова Градизька Мирослав Носа, голова Семенівської ОТГ Людмила Милашевич, депутати Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, Олег Діденко, Микола Бондар та Василь Стасовський та інші лідери місцевого самоврядування на Полтавщині.

Автор: На правах реклами
Теги:
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх