Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 25.09.2020 11:00
Підтверджені:
Україна191671
Кременчук250
Хворі:
Україна102711
Кременчук59
Одужало:
Україна85133
Кременчук184
Померло:
Україна3827
Кременчук7

Депутатська група «Довіра» закликає провести вакцинацію соціальних працівників по всій Україні

15.09.2020, 14:00 Переглядів: 906

 

Депутатська група «Довіра» направила звернення до Кабінету міністрів із проханням провести вакцинацію соціальних працівників в областях.

Про це під час виступу у парламенті заявив голова депутатської групи, народний депутат від Полтавщини Олег Кулініч.

 

«До депутатської групи «Довіра» постійно надходять звернення з різних областей з проханням вжити заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань і провести вакцинацію серед соціальних працівників по всій території України. Тому хочу закликати прем’єр-міністра України взяти це питання під особистий контроль, а також дати доручення профільному міністерству терміново вжити необхідних заходів! Адже сезон захворюваності на грип та ГРВІ вже розпочався!», - зазначив Олег Кулініч.

 

Він додав, що до нього особисто звернулася з цим питанням керівник Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

 

Зі слів голови депутатської групи «Довіра», соціальні працівники є особливо вразливими до інфекційних та простудних хвороб, адже  безпосередньо спілкуються з великою кількістю людей різних вікових та соціальних груп.

 

«Саме соціальні працівники, особливо в умовах карантину, дбають про те, щоб літні люди, особи з інвалідністю та інші вразливі верстви населення отримували необхідні соціальні послуги. Тому вони, як і медики, в цих складних умовах теж знаходяться на передовій!», - вважає депутат.

 

Зі слів Олега Кулініча, готовність соціальних працівників виконувати свою роботу у період сезонних захворювань та карантину залежить тільки від їх здоров’я, тому завдання держави – їх захистити.

 

«А найефективнішим методом профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань, за інформацією МОЗу, є вакцинація», - констатує голова депутатської групи «Довіра».

 

За інформацією Держстату, кількість працівників, що надають соціальну допомогу, в Україні складає 825 тис. осіб.

 

 

Прес-служба партії «Довіра»

Автор: На правах реклами
Теги:
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх