Студенти денної форми навчання, платитимуть за перший рік навчання всього лише 1000 грн. за рік

10.07.2018, 11:00 Просмотров: 1 752

Така пропозиція стала можливою завдяки співпраці Кременчуцького інституту ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» з громадськими організаціями та підприємствами міста


 

Для збереження інтелектуального потенціалу України та, зокрема, міста Кременчука адміністрація інституту прийняла дуже важливе для майбутніх вступників рішення: перші 100 з них, які будуть зараховані на І курс денної форми навчання, платитимуть за перший рік навчання всього лише 1000 грн. за рік. Така пропозиція стала можливою завдяки співпраці з громадськими організаціями, підприємствами міста.


Кременчуцький інститут в ці нелегкі для країни часи, коли фінансова стабільність українських сімей бажає бути кращою, постійно знаходиться у пошуку альтернативи в оплаті за навчання. На сьогодні адміністрацією інституту розроблена ціла низка заохочувальних заходів. 

Наводимо деякі з них, що стосуються знижок в оплаті за навчання:

- у розмірі 25% протягом першого року навчання здобувачам вищої освіти денної форми навчання, які нагороджені золотою або срібною медаллю чи мають диплом молодшого спеціаліста з відзнакою;
- у розмірі 25% протягом першого семестру здобувачам вищої освіти, які подали до відбіркової комісії оригінали сертифікатів до 20 липня та вступили до інституту на очну форму навчання.  
Таким чином, ми робимо все можливе, щоб юнаки і дівчата залишилися в рідній країні і своїм розумом, здібностями, креативністю отриманими знаннями і дипломами на їх підтвердження сприяли розвитку економіки України, покращенню добробуту українського народу.


«Ми навчаємо не всіх – ми вчимо кожного» - таким девізом керуються у своїй роботі викладачі інституту і прагнуть дати освіту якомога більшій кількості випускників шкіл, коледжів. На жаль, останнім часом в Україні виникли серйозні проблеми: випускники середніх навчальних закладів масово виїжджають за кордон, переважно в європейські країни, щоб отримати там вищу освіту. У 2017 році таких було 20%, тобто п’ята частина від загальної кількості. Цифра велика.


В Кременчуцькому інституті ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» були створені необхідні умови для навчання студентів з обмеженими фізичними можливостями, і дев’ять з них вже отримали дипломи фахівців з економіки підприємства, маркетингу, обліку та аудиту, фінансів, економічної кібернетики та англійської філології і перекладу. Безумовно, дипломи про вищу освіту стали для них великою підтримкою у подальшому житті.

Колектив інституту, ніколи не був осторонь тих подій, які відбуваються в країні чи в місті. Так, в нас навчаються учасники АТО (на сьогодні 14 чоловік).


Створена у 1998 році Кременчуцька філія Дніпропетровської академії управління, бізнесу і права за 20 років свого динамічного зростання перетворилась на один з кращих вищих навчальних закладів регіону. Двадцять років – це період становлення, започаткування традицій, набуття досвіду у різних напрямах діяльності.


 


Кременчуцький інститут ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» чітко визначає громадську та соціальну складову своєї діяльності і в цих питаннях ефективно співпрацює з органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями міста Кременчука.


Починаючи з 2010 року, інститут навчає людей похилого віку. Це перший в регіоні Університет ІІІ віку, що виник та успішно діє у результаті плідної співпраці колективу навчального закладу та органів місцевого самоврядування. Люди поважного віку не почувають себе самотніми, вони активно спілкуються, організовують різноманітні заходи і при цьому отримують цікаву інформацію на заняттях по трьох факультетах: краєзнавчому, етики і психології ділових відносин та охорони здоров’я.  

 

Гордістю інституту є його випускники. Вони займають гідне місце у громадському та економічному житті міста, регіону, України, працюють у виконавчій владі, органах міського самоуправління, керівниками структурних підрозділів великих підприємств, керівниками підприємств малого і середнього бізнесу, фінансових установ. Своєю успішною працею вони покращують соціально-економічне життя Кременчуччини.

 

За більш детальною інформацією з отримання знижки на навчання, звертайтеся до інституту

(05366) 53850

+38 098 1509783

Наша адреса:

Кременчук, проспект Свободи, 79

сайт Кременчуцького інституту «Університет Альфреда Нобеля»

 

Не втрачайте можливість отримати європейську освіту у Кременчуці!


Автор: на правах рекламы
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх