На Полтавщині директора підприємства підозрюють у заволодінні 780 тисячами бюджетних гривень

2.05.2021, 13:03 Переглядів: 1 572

Директору приватного підприємства повідомили про підозру у заволодінні чужим майном, вчиненому в особливо великих розмірах, видачі і використанні завідомо неправдивих офіційних документів та службовому підробленні

На Полтавщині директора підприємства підозрюють у заволодінні 780 тисячами бюджетних гривень, повідомляє пресслужба прокуратури.

 

За даними слідства, директор, маючи зупинену ліцензію на виконання будівельних робіт, шляхом подачі на вебпортал уповноваженого органу з питань закупівель «Prozorro» неправдивих відомостей про наявність такої ліцензії отримав перемогу в тендерній процедурі.


У подальшому він уклав із відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради договір підряду на проведення ремонту місцевого будинку культури. Однак, не виконавши зобов’язань у повному обсязі, упродовж жовтня 2018 – вересня 2019 років підозрюваний підписав сім актів виконаних будівельних робіт, завищивши обсяги та вартість ремонту, унаслідок чого вказаним відділом Глобинської міської ради приватному підприємству з державного бюджету безпідставно перераховано понад 780 тис. грн.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх